Midi Boy Elbise ve Etek Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Midi Boy Elbise ve Etek Kombinleri

Midi Boy Elbise ve Etek Kombinleri

2015 yazının trendleri arasında midi boy elbiseleri oldukça fazla görüyoruz. Rahat ve şık olan elbiseler günlük kombinlerimizde yerini buluyor. Bu midi boy elbiseleri birçok alternatif parça ile kombinlemek mümkün.

Midi Boy Etek ve Elbiseler ile Kombin;

Genel olarak düz renkte olan midi boy elbiseleri spor ayakkabılar,babetler,yazlık sandaletler, stiletto veya dolgu topuk ayakkabılar ile kullanılarak yaz kombinleri oluşturuyoruz. Her tarz ayakkabı ile uyum sağlayan bu elbiseleri hem gündüz hem de gece kullanabiliyoruz.Elbiselerin penye olanları tek parça ve yumuşak kumaş olması bize hem rahatlık hem de kolaylık sağlıyor. Gri,beyaz,siyah ağırlıklı olan penye elbiseleri canlı renklerden oluşan büyük yumuşak çantalar,cüzdanlar,takılar veya yazlık şallar ile kombinlemek en iyi seçimlerden. Pembe ,kırmızı,mavi,yeşil tonlarında olan canlı renkli midi boy penye elbiseleri ise krem ,beyaz,gri ve lacivert gibi düz renkler ile kombinlemek daha doğru olacaktır.

Midi boy kloş eteklerde bu yaz, etnik desenleri görüyoruz ve bu etekleri renkli büstiyerler veya bol tişörtler ile kombinliyoruz. Eteklerin klasik tarzda olanlarını stiletto, dolgu topuk ayakkabılar ile ve altın sarısı, gümüş renkte olan takılar ile birlikte kullanarak şık ve gece kullanılabilecek şekilde kombinliyoruz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb