Met Gala 2013 Kırmızı Halı Ünlüler Met Gala 2013 Red Carpet | Hanımların Dünyası

loading...

Met Gala 2013 Kırmızı Halı Ünlüler Met Gala 2013 Red Carpet

Met Gala 2013 Kırmızı Halı Ünlüler Met Gala 2013 Red Carpet

Met Gala her yıl olduğu gibi bu yılda görkemli bir organizasyonla gerçekleşti. Met Gala 2013 organizasyonunca Dünya’nın büyük ünlüleri bir araya geldi. Oscar ödüllerinde bile bu kadar ünlünün bir araya gelmemesi Met Gala’yı daha da ilgi çekici kıldı.

Punk temalı Met Gala 2013 kırmızı halısı bu temayı çok iyi uygulayan cesur isimlerin yanısıra punkın yakınından bile geçmeyen ünlüleri de ağırladı.

Gecenin yıldızları Anja Rubik, Cara Delevingne ve Gisele Bundchen gibi punk da olurum seksi de diyebilen topmodellerin dışında en dikkat çekici isimlerden biri Givenchy elbisesiyle Beyonce idi.

Met Gala 2013’e kendisinden hiç beklenmeyen bir saç rengiyle katılan Anne Hathaway sarıya boyattığı saçlarıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.
Heidi Klum’dan Jaime King’e, Jennifer Lopez’den Ginnifer Goodwin’e, Sarah Jessica Parker’dan Jessica Alba’ya daha birçok isim 2013 Met Galası’nın kırmızı halısındaydı.
Emma Watson küçük kız imajından iyice sıyrılıp, gittikçe daha cesur tercihler yapmaya başladı.
Sienna Miller da elbisesini zımbalı bir deri ceket, zımbalı bir portföy ve hatta zımbalı bir saç aksesuarıyla tamamlamıştı.
Jennifer Lawrence tüllü saç aksesuarı, kırmızı ruju ve Dior elbisesiyle tercihini mükemmel yapmıştı.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb