Meryem Uzerli Gitti Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm | Hanımların Dünyası

loading...

Meryem Uzerli Gitti Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm

Meryem Uzerli Gitti Yeni Hürrem Sultan Vahide Gördüm

Meryem Uzerli’nin ‘Tükenmişlik Sendromu’ yüzünden dizi çekimlerini bırakıp Almanya’ya gitmesi ortalığı karıştırdı. Yapım şirketinin Meryem Uzerli geri dönmediği taktirde yeni sezon için Hürrem Sultan’ı canlandıracak başka bir oyuncu arayışı içine gireceği öne sürüldü. Yapım şirketi Meryem Uzerli’nin dönmeme ihtimaline karşılık ikinci bir senaryo hazırlığına başladı.
Hürrem ya dönecek ya yaşlanacak… Herkes Muhteşem Yüzyıl’da bundan sonra ne olacağını merak ediyor… İşin kulisini anlatayım size… Geçen hafta yayınlanmayan 100. bölüm bu çarşamba yayınlanacak. 100. bölüm yeniden montajlandı, yeni sahneler çekildi, Hürrem’in elde olan sahneleri tedarikli kullanıldı.

Hürrem’in daha önceden çekilmiş sahneleri 101. bölüm için de ayrıldı. Yani 100 ve 101. bölümlerde Hürrem az olacak ama olacak. Peki ondan sonrası? İki seçenek var, üçüncüsü yok…

Yapımcılar iki hafta zaman kazanacak. Bu iki hafta içinde de Meryem’i ikna etmeye çalışacaklar. Ancak Almanya’da olan Meryem’e yapım ekibi dahil kimse ulaşamıyor. Sadece aile bireyleriyle haber gönderip, konuşuyorlar. Avukatlar da devrede.

Meryem Uzerli bölüm başı 30, Halit Ergenç 65 bin lira alıyor. Gelip giden konuk oyuncuların da Meryem kadar aldığı bir ortamda Meryem’in isyanı haklı görülüyor. Çünkü dizi Hürrem’in gerilimlerinden besleniyor.

İsteyen oyuncu istediği gibi diziyi bırakıp gidebilir mi? Sözleşmesi yok mu? Elbette var, bunun ağır yaptırımları da var. Ancak tükenmişlik sendromu işte burada devreye giriyor. Meryem, Almanya’da yattığı klinikten her hafta rapor alıp yapımcıya gönderiyor ve böylece hukuki yaptırımlardan kurtuluyor.

Buna göre Hürrem iki bölüm sonra yaşlandırılacak ve bu isim herkesin yakından tanıdığı Vahide Gördüm olacak . Dizi planlandığı gibi 2014 Haziran’ında bitecek.

Hürriyet – Cengiz SEMERCİOĞLU

Yeni Hürrem Vahide Gördüm

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

eda diyor ki; 29 Mayıs 2013 - 19:44

zaten artık bıkmıştık hep aynı entrikalardan… biraz ilerlese Hürrem yaşlansa çocuklar büyüse bence daha iyi olur… Meryem Uzerliye geçmiş olsun, bu hastalığın şakası yok…bırakın kendine gelsin, her şey para değil..

CEVAPLA
rukiye diyor ki; 28 Mayıs 2013 - 18:40

Vahide Gördüm’ü severiz ama Hürrem Sultan rolünde Meryem kadar severmiyiz bilmiyorum.

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb