Merak Edilen Çatlak Kremleri | Hanımların Dünyası

loading...

Merak Edilen Çatlak Kremleri

Merak Edilen Çatlak Kremleri

Merak Edilen Çatlak Kremleri

 

Ciltte oluşan çatlaklar rahatsız edici estetik görünümü bozan özelliklere sahip oluyor. Hiç bir kadın bu görüntüden hoşlanmaz ve buna hızlı bir çözüm aramaktadırlar. Peki, Merak Edilen Çatlak Kremleri nelerdir? Eğer siz de çatlaklardan şikayetçiyseniz doğal yollarla veya krem yardımı ile tedavi uygulayarak çatlakları küçültebilir ya da tamamen yok etmeniz oldukça kolay. Bu sayfadaki yazıda da internette çatlak kremleri kullananların yorumlarından yola çıkarak etki sırasına göre sizlerle paylaşalım;

Lierac çatlak kremi Bilhassa hamilelik döneminde oluşan çatlakların giderilmesi için oldukça etkili bir krem olarak bilinmektedir. Doktorunuza danışarak doğum olana kadar oluşabilecek çatlakları önlemek için kullanılabilir. Kremin daha çok gebeliğin 3. ayından itibaren kullanılması önerilmektedir. Rahatsız edici bir kokusu olmayan ilacın emilimi de son derece kolaydır. Kremi kullananlar genellikle çok büyük oranda işe yaradığını söylemektedirler.

Contractubex jel krem Genellikle yara izlerini kapatması ile bilinen krem genellikle uzmanlar tarafından yaralanma, yanma gibi izlerin kapanması için tavsiye edilen en etkili iz kapatma ilaçlarındandır. Çatlaklar için kullanıldığında da oldukça etkili sonuçlar göstermektedir. İlacın soyucu ve tamir edici özelliği ile çatlaklardan kurtulabilmeniz mümkündür. Merak Edilen Çatlak Kremleri arasında en mükemmel olanıdır.

Babe çatlak kremi Babe çatlak kremi için ise, enteresan bir krem olduğunu söylemek gerekiyor. Kullananların bir kısmı 1 ay gibi kısa bir sürede oldukça etkili sonuçlar aldığını söylerken bir kısmı da kullandıktan sonra hiç bir değişiklik hissetmediklerini söylemektedirler. Fakat yine de etkili olduğunu söyleyenlerin sayısı az olmadığı için uzmanınız da önerirse kullanıp sonuçları kendiniz gözlemlemelisiniz.

Bepanthol çatlak kremi İsmini sıklıkla duyduğunuz bir krem olduğuna eminiz ama belki de çatlaklar için kullanıldığını bilmemekteydiniz. Bepanthol de çatlaklar için cildi iyileştirici özelliği sayesinde kullanılabilir. Derin çatlaklarda çok etkili olmasa da yüzeysel çatlaklar için uygun fiyatı ve bilinen bir krem olması açısından avantajlılardır. Çok sayıda kullanım alanı olduğu için hemen hemen çoğu ecza dolabında da bulunmaktadır. Güvenle kullanabileceğiniz bir krem türüdür.

Merak Edilen Çatlak Kremleri arasında yer alıyor. Madecassol çatlak kremi Madecassol kreminin etkin maddesi olan Gotu kola maddesi cilt dokusunun daha hızlı onarılmasını ve iyileşmesini sağladığı için yanık izleri ve çatlak izlerinde kullanılmaktadır. Yağlı bir krem olmadığı için sürdükten sonra yıkamaya gerek kalmaz. Özellikle de bu kremi uzun süre kullananlar olumlu sonuç aldıklarını belirtiyorlar, çok kısa kullanımlarda sonuç alanlara pek rastlamış değiliz. Kullanmadan önce çatlaklar olan bölgeleri kese yaparak temizlerseniz etkisini arttırmanız mümkündür.

Dermadoc çatlak kremi Mantık olarak ise ilk önce çatlak rengini vücut rengine dönüştürmekle işe başlayan krem kısa süre içinde bu renk farkından dolayı çatlakların görünürlüğünü azaltmaktadır. Fiyat olarak biraz pahalı bir krem sayılsa da denemek isteyenler etkili bir sonuç elde ederler. Özellikle de hızla kilo alıp veren kişilerde oluşan çatlaklar için kullananlar memnun gibi görünmektedirler. Kendi sitelerinde

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb