Meltem Cumbul ile Alican Özbaş’ın Düğün Töreni

Author

Categories

Share

Turizmci Alican Özbaş ile sessiz sedasız evlenen Meltem Cumbul, geçtiğimiz gün düzenlenen düğün töreninde gelinlik giydi.

Evlilikleriyle magazin gündemini uzun süre meşgul eden Meltem Cumbul’la Alican Özbaş’ın düğünü önceki gün Kuşadası’ndaki Grand Blue Sky Otel’de yapıldı.

Meltem Cumbul’un sade bir gelinlik tercih ettiği düğünde, Alican Özbaş siyah takımının altına giydiği beyaz spor ayakkabılarıyla dikkat çekti.

Erol Özbaş gelinini sevdi

Yunan adalarına gittiği sırada oğlunun kendisinden habersiz evlenmesine öfkelenen ve “Aralarında 14 yaş fark var, oğlum annesini özlemiş herhalde… Bu gidişle benim oğlum 3-4 kez daha evlenir” diyen Erol Özbaş, daha sonra bu düşüncelerinden vazgeçmişti. Tatil dönüşü her şeyin tatlıya bağlandığını hatırlatan Özbaş, düğünde Cumbul ve oğluyla beraber mutluluk pozları verdi.

Nikah haberini arkadaşlarından aldığında panik halinde öyle konuştuğunu söyleyen Özbaş, “Daha sonra herkesin mutlu olmaya hakkı olduğunu düşündüm. Her şey tatlıya bağlandı. Zaten döndüğümden beri hep çocuklarla beraberiz. Düğün yapmaya karar vermiştik. Şimdi güzel, neşeli bir düğün yaptık. Çok uyumlu arkadaşlar vardı, herkes çok eğlendi. Hiç alaturkaya kaçmayan, gayet modern ve düzgün bir düğün yaptık. Dansöz bile oynatmadık.

İzmir Devlet Operası’ndan sanatçılar geldi. Kokteyl sırasında da caz müziği dinledik. Oy birliğiyle böyle bir düğün yapmaya karar verdik. Tatlı bir şekilde geçti” dedi.

Author

Share