Mekan Restaurant Beyoğlu Taksim

Author

Categories

Share

Mekan, farklı yemeklerinden, işletmecilerin hayat dolu eğlenceli kimliklerine kadar kendine has atmosferiyle dikkat çeken bir mekan. Kendinizi evinizde hissettiren cümlesinin hakkını veren Mekan, İstiklal Caddesi’nden Tünel’e doğru giderken, Odakule’ye varmadan soldaki Eski Çiçekçi Sokağı’nda.

 

Mekan yemeklerini bugüne kadar tatmadıysanız, lezzete doymamışsınız demektir. Zeytinyağlıları, özel sıcakları, etnik mezeleri sizleri farklı kültürlere götürüp önce damaklarınızı sonra sizleri mest edecek. Müzik, sohbet, fıkralar, yelkenci dostlar ve tiyatro severlerle mutluluğa yelken açacaksınız.

Beyoğlu’nda farklı bir lezzet mekanı olan Mekan Restaurant, akşam yemeklerinde olduğu kadar öğlen yemeklerinde de alışkanlık olmaya aday. Sıcak atmosferi, enfes ev yemekleri ve tadına doyulmaz mezeleriyle müdavimi olacağınız Mekan Restaurant ile keyfinize keyif katabileceksiniz.

Birbirinden leziz çay ve kahve çeşitleri ile birlikte sunduğu özel tatlı ve kurabiyeleri sizleri yoğun iş temposundan ve günün stresinden uzaklaştıracaktır.

Dostlarınızla paylaşmak istediğiniz özel günlerinizi Mekan Restaurant unutulmaz kılıyor. Nişan, nikâh, evlilik yıldönümleri ve doğum günleri gibi mutlu günlerin yanı sıra, özel davetler ve yemekli iş toplantıları gibi organizasyonları da lezzet mekanında yapabilirsiniz.

Author

Share