Mcdonalds Hayvan Kesimi | Hanımların Dünyası

loading...

Mcdonalds Hayvan Kesimi

Mcdonalds Hayvan Kesimi

Mcdonalds Hayvan Kesimi

mcdonalds-hayvan-kesimi

Günümüzde genç, yetişkin veya çocuk gibi her kesime hitap eden fast food restoranlar arasında en çok tüketilenlerden biri de Mcdonalds’tır. Yıllardır sevilerek ve beğenilerek tüketilen Mcdonalds her zevke ve damak tadına uygun olarak birçok kişiye kaliteli hizmet sunması ile bilinmektedir. Bulunmuş olduğu piyasada her zaman diğer rakiplerinden farkını ve tazeliğini korumaya özen gösteren Mcdonalds birçok farklı menüsü ile de her damak tadına ve her bütçeye uygun olarak müşterilerine hizmetini sunmaktadır. Türkiye’de hemen hemen her yerde rahatlıkla görebileceğimiz birçok şubeye sahip olan Mcdonalds günümüzün en çok tüketilen fast food restoranları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

mcdonalds

Lezzeti ile farkını ortaya koyan Mcdonalds Tavuk seven müşterileri için tavuk burger menüleri ile et seven müşterileri için de köfte burger menüleri ile her zaman çeşitliliğe sahip olan Mcdonalds aynı zamanda soğan halkaları, kolası ve patatesleri ile de her zaman beğenilmekte ve sevilmektedir. Lezzetinin tatlı ve çekici olmasının yanı sıra Mcdonalds tazeliği ve kalitesi ile de ön plana çıkmaktadır. Birçok kişinin lezzetinin sırrı ne sorusunun cevabı olarak Mcdonalds hayvan kesiminin farkını ortaya koyan bu firma ile muhteşem lezzetlere merhaba diyebiliriz. Diğer firmalardan farklı olarak hayvanlarını ayakta kesmeyi tercih eden Mcdonalds’ın lezzetinin farklı olmasındaki en büyük etken ise hayvanlarını kestikten sonra üzerine biraz daha kan bırakmasıdır.

mcdonalds-hayvan-kesimi

Hayvanların üzerinde kalan kan da Mcdonalds lezzetinin ve tadının farklı ve güzel olmasını sağlamaktadır. Hayvan kesimi ile farkını ortaya koyuyor Türkiye’nin en çok tüketilen fast food restoranları arasında bir numarayı alan Mcdonalds mağazalarının aynı zamanda Türkiye’nin birçok yerinde hayvan kesimhaneleri de yer almaktadır. Her kesimhanede aynı hayvan kesim şekli öğretilerek her zaman tatlarının aynı lezzette olması sağlanan Mcdonalds kalitesini ve farkını da hayvan kesimi ile ortaya koymaktadır. Hayvan kesim stili ile piyasada her zaman farklı kalabilmeyi sağlamış olan bu firma kesimhanelerinde çalışan her kişiye aynı kesme stilini öğretmekte olup her zaman hayvanları kendi kesim stilleriyle kesmektedirler.

mcdonalds-kesim

Lezzetine ve tadına doyamadığımız Mcdonalds hayvan kesimi de oldukça başarılı ve doğru bir şekilde gerçekleşmektedir. İslami kurallara uygun hayvan kesimi Türkiye bilindiği üzere çoğunlukla olarak Müslüman bir ülkedir. Bu nedenle Türkiye’deki tüketilen restoranlarda da hayvan kesiminin İslami şartlara uygun olması beklenmektedir. Mcdonalds da büyük bir firma olarak hayvan kesimlerinde İslami şartları göz önünde bulundurarak İslami şartlara uygun bir şekilde hayvan kesimi gerçekleştirmektedir. 0 dana eti kullanan Mcdonalds aynı zamanda herhangi bir katkı maddesi de içerisinde barındırmamaktadır.

mcdonalds-hayvan-kesimi-1

Veteriner hekim kontrolünde gerçekleşen hayvan kesimlerinde mutlaka Hayvan refahı prensiplerine de uygunluk gösterilmekte olup yüksek standartlarda ve steril ortamlarda hayvan kesimi gerçekleştirilmektedir. Pınar Et’in entegre tesislerinde gerçekleştirilen hayvan kesimleri için Türkiye’de birçok kesimhane bulunmaktadır. Türkiye’de Mcdonalds’ın et tedarikçisi olan Pınar Et de 1986 yıllarından itibaren Mcdonalds’a hizmet sunmakta olup her zaman kalitesi ve güvenilirliği ile bilinmektedir. Lezzetini ve tadını yıllardır korumayı başaran ve her zaman müşterisine kaliteli hizmet sunmayı amaçlayan Mcdonalds ‘ın kendine özgü hayvan kesimi de farkını korumasına yardımcı olmaktadır.

mcdonalds-1

Mcdonalds Hayvan Kesimi Resimleri

mcdonalds-hayvan-kesimi-2mcdonalds-3mcdonalds-hayvan-kesimi-3mcdonalds-2mcdonalds-kesimmcdonalds-kesim-2mcdonalds-kesim-1

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb