MBIFW Meltem Özbek 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu | Hanımların Dünyası

loading...

MBIFW Meltem Özbek 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

MBIFW Meltem Özbek 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

İstanbul moda hastasında ünlü modacı Meltem Özbek birbirinden güzel 2015 ilkbahar yaz koleksiyonunu sundu. Dekolteli ve cesur kıyafetlerin yer aldığı koleksiyona ilgi büyüktü. Yeni yılın yaz sezonunda farklılık arayan bayanlarımızın dikkatini çeken bu koleksiyonda şık tasarımlar ve çizgiler yer alıyor. Göğüs ve sırt dekolteleri başta olmak üzere birçok farklı dekolteye yer verilmiş.  Kendine ve vücuduna güvenen bayanlarımızın ilgisi çekecek olan Meltem Özbek imzalı ilkbahar yaz koleksiyonuna bizlerde yer verdik.

Püskül Ağırlıklı Koleksiyon

Koleksiyonda dikkat çeken kısımlardan bir tanesi de kıyafetlerde kullanılan püsküllerdi. Hatta podyumda kendisi de boy gösterirken üzerine üst kısmına panço tarzı bir ceket giyip püsküller tercih ettiğini gördük. Oldukça sade olsa da püsküller kıyafeti farklı göstermeye yetmiş. Kombine ederken da bazı kıyafetlerde ayakkabıda ve çantada püsküllere yer verilmiş.

Transparanlar ve Dekolteler

Transparanlar ve dekoltelerle dolu İlkbahar Yaz Koleksiyonunda bu modelleri de görmek mümkün. Transparan tarzda bu kıyafetlerde plajda şıklığı seven bayanlarımız kullanabilirler. Bu kıyafetler arasında şortlar, mayolar, elbiseler, transparan bluzlar-elbise-üst kıyafetleri görmek mümkün. İşte İstanbul Moda Haftası Meltem Özbek İlkbahar Yaz Koleksiyonu diğer modelleri ise şöyledir:

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb