Max factor fondöten | Hanımların Dünyası

loading...

Max factor fondöten

Max factor fondöten

Max factor fondöten

Kullanan bayanların cildinde porselen gibi uzun süre boyunca ciltlerdeki kusurları kapatmaktadır. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Max factor fondöten ürününde açık tontan en koyu tonuna kadar yer almaktadır. Uzun süre boyunca ciltlerdeki kusurları kapatacak olan bir fondöten yaparsanız bu ürün tam da aradığınız bir üründür. Bundan hiç şüpheniz olmasın. Hatta ülkemizde de bir numara fondötenlerden bir tanesidir. Bunu sakın unutmayınız. Max factor fondöteni cildinizde de denediğiniz zaman hiç pişman olmayacaksınız. Ciltteki akneleri, yaşlılık çizgileri ve sivilce izleri kusursuz kapatarak max factor fondöten ile tanışmalısınız diyorum. Bir çok bayan bu üründen memnun kalmaktadır. Yalnız bilinmesi gereken bilgi de bu max factor fondoten ürününü yüzünüze çok fazla sürmeyiniz. Yoksa cildinizde ürün çok belirgin edebilirsiniz. Sonra da çok fazla max factor fondöten ürününü yüzünüze sürdüğünüz zaman güzel kalmaz. Bu yüzden de bu ürünü yüzünüze çok fazla sürmemeye özen gösteriniz.

Max factor fondöten ürünü gerçekten de çok başarılı bir kapatıcı olmaktadır. Çoğu bayan yüzünüzdeki lekeleri bir anda kapattığını söylemektedir. Yüzünüzde kusurlar kapanır, yenilenir ve yüzünüze de aynı zaman da ışıltı verir. Sitemize girdiğiniz zaman fondötenin nasıl cilde faydası olduğunu göreceksiniz. Tek yapmanız gereken sayfamıza girip resimleri incelemek olacaktır. Resimleri incelediğiniz zaman max factor fondötenin faydasını daha yakından farkedeceksiniz. Cildinizin güzel görünmesini istiyorsanız ve cildinizin ışıl, ışıl parlamasını istiyorsanız bu ürünü bayanlara tavsiye ediyorum. Sizlerin de bu konudaki görüşlerini çok merak ediyorum. Eğer isterseniz sitemize girip sizlerinde yorumlarını bekliyoruz. Max factor fondöten pudralı ve fondötenli olarak ikisi bir aradadır. Max factor fondötenin sitemizde yorumları da bulunmaktadır. Dilerseniz sitemizde ki yorumları okuyabilirsiniz. Bence sayfamıza girip bu ürünün yorumlarına bir göz atmanızı öneririm. Bu ürün ambalajlı olmaktadır. Bu ürünün fiyatı kırk altı liradır.

Max factor fondöten renk seçenekleri beş tanedir. Çok acık ton fondöten isteyenlere kapalı ton da bulunur. Bu max factor fondötenin ürünü köpük görünümünde olmaktadır. Bu ürünün içeriği pigment içeriklidir. Bu pigmentler sayesinde yüzlerde parıltı oluşturmaktadır. Her bayanın sevebileceği türde bir fondötendir. Max factor fondöteni hiç bir zaman yağlı görünüm yaratmayacaktır. Kuru cildi olan bayanlar için de çok tavsiye edildiğini söylemek isterim. Max factor fondöten yarı mat olan bir görünümde olmaktadır. Max factor fondöteni cildinize sürmeden önce mutlaka kaliteli ve iyi bir nemlendirici sürmenizde fayda vardır. Bunun nedeni ciltte kuruluk ve pullanma yapmaması için çok önemli olduğunu biliniz. Fondöteni cildinize sürmeden önce nemlendirici kullanmazsanız cildinizde kuruluk yaratmaktadır. Max factor fondötenin içerisinde ne yazık ki parapen bulunmaktadır. Bu ürün bayanların çok ilgisini çekmektedir. Çünkü fondötenin yarı mat olması bayanların oldukça beğenisini kazanmaktadır.

Fondöten ürününde yarı mat sevenler için çok harika bir üründür. Bu fondöteni merak edenler mutlaka denemeli diye düşünüyorum. Max factor fondöten cildi kapatmakla birlikte aynı zaman da göz altı morluklarını da kapatmaktadır. Sorunlu cilde sahip olan bayanlar bu max factor fondötenin kullanarak cildindeki tüm sorunları ortadan kaldırabileceklerdir. Bayanların çoğunun vazgeçilmezi bu fondöten ürünüdür. Bayanlar kullandıkça favorisi bitmemektedir. Oldukça beğeni olan bu ürüne güveniniz. Max factor fondöteninin içeriğinde kötü bir koku bulunmaz. Karma ciltler için bu ürün on saat kadar dayanıklıdır. Bayanlar için çok rahat ve gün içerisinde de rahat edecekleri bir üründür. Aynı zamanda da fiyatı da oldukça uygundur. Kesinlikle max factor fondöteni kıyafetlere dahi bulaşmaz. Fiyatı uygun olduğunu düşünüyorum. Cildinizde bu ürünü gün boyu kalıcı olarak kalır ve cildinizi tekrar fondöten ile tazelemeye bile gerek kalmayacaktır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb