Masa Restaurant İstinyePark AVM

Author

Categories

Share

Masa Restaurant

Farklı mimarisi ve tasarımı ile İstanbul’a yepyeni bir soluk getiren İstinye Park Alışveriş Merkezi’nin bir şehir meydanı konseptinde hazırlanan ve Türkiye’deki alışveriş merkezlerinde bir ilk olan alışveriş caddesinde hizmete giren MASA Restaurant, alışverişten yorgun düşenlerin bir kahve molası verebileceği, acıkanların dünya mutfağından zengin seçenekler ile karnını doyurabileceği çok şık bir mekân ile İstanbullulara merhaba dedi.

Tasarım ve konseptini Toner Mimarlık firmasının oluşturduğu, 3 kattan oluşan Restaurant, bahçesi ve terası ile açık havada yemek yeme zevkini sunuyor.
Çok şık, ferah ve modern tasarlanan restaurantın menüsü her zevke hitap edecek zenginlikte.

Tüm ülke mutfaklarından yemeklerin yer aldığı mönüde günün çorbası, gyoza, peynir&şarküteri tabağının bulunduğu başlangıçlar; somon sashimi, bresaola gibi seçeneklerin bulunduğu “raw” yani çiğ başlangıçlar, geniş salata seçenekleri, makarna ve risottolar, odun fırınından pizza ve pide çeşitleri, ana yemekler de ise ızgara et, tavuk ve balık seçenekleri mevcut. Tatlı mönüsünde ise çikolatalı sufle, günün tartı, cheese cake, ılık çikolatalı kek gibi seçenekler bulunuyor.

İçecek mönüsü ise geniş alkollü ve alkolsüz içecekler ile Türk ve yabancı şarap seçeneklerinden oluşuyor.

Dünyanın en önemli şeflerinin mezun olduğu New York’taki French Culinary Institute eğitimini birincilikle bitiren ve eğitim gördüğü Amerika’daki gözlem ve tecrübelerini Loft Restaurant’dan sonra MASA Restaurant’a birebir yansıtarak restaurant işletmeciliğine yeni bir anlayış getiren Umut Özkanca, alış veriş etmenin yanı sıra, gününü muhteşem yemekler eşliğinde bir şölene dönüştürmek isteyen tüm İstanbulluları MASA Restaurant’a davet ediyor.

 

Adres: Pınar Mah. İstinye Bayırı Cad. İstinyePark Alışveriş Merkezi K:4 D:486

Author

Share