Manolya Demirören, işadamı Deniz Tekin ile evlendi. | Hanımların Dünyası

loading...

Manolya Demirören, işadamı Deniz Tekin ile evlendi.

Manolya Demirören, işadamı Deniz Tekin ile evlendi.

Demirören ve Tekin ailelerinin çocukları Manolya Demirören ve Deniz Tekin geçtiğimiz hafta Çırağan Sarayı’nda düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile dünya evine girdiler.

Ortak arkadaşları vasıtasıyla tanışan genç çift, flört döneminin ardından evlenme kararı alarak mutlu bir yuva kurma yolunda ilk adımı attılar. Yaklaşık 400 seçkin konuğun katıldığı, İstanbul Boğazının eşsiz konumunda yer alan Çırağan Sarayı’nda düzenlenen rüya gibi bir düğün töreniyle gerçekleşen organizasyonu Da-vet Creative üstlenmişti.

Demirören ve Tekin Ailesi’nin dostları ile Manolya ve Deniz’in yakın arkadaşları genç çifti bu mutlu günde yalnız bırakmadılar. Manolya-Deniz Tekin çifti konukların alkışları eşliğinde tören alanına gelirken duygusal anlar yaşandı. Manolya Hanım ünlü moda evi Pronovias imzası taşıyan gelinliği ile göz kamaştırırken, Deniz Tekin ünlü modacı Osman Bulut tarafından hazırlanan damatlığı ile oldukça şıktı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Demirbilek tarafında kıyılan nikahın şahitleri ise Semra Özal, Ali Çınar, Erdoğan ve Yıldırım Demirören’di. Gecenin ilerleyen saatlerine kadar vals ve mix müzik eşliğinde süren eğlencenin ardından çiçeği burnunda çift balayı için önce New York’a ardından da Porto Rico’ya uçtu.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb