Maltepe Düğün Salonu İstanbul | Hanımların Dünyası

loading...

Maltepe Düğün Salonu İstanbul

Maltepe Düğün Salonu İstanbul

“Hayatınızın En Güzel Gününü,En Güzel Şekilde Yaşayın”

Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Maltepe DüğünSalonu, lüx bir mekanın yanında güler yüzlü personeliyle de size en iyi hizmeti sunmaktadır. Salonumuz merkezi bir noktada olup, misafirlerimizingüzel vakit geçirmeleri için kendi araçlarıyla rahat bir şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktadır.
Unutamayacağınız bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi lüx salonunda en iyi şekilde ağırlıyor ve bu güzel günü sonsuza dek unutmamanızı sağlıyor

Maltepe Düğün Salonu, evlenecek çiftlerin hayatlarındaki en güzel günlerini, rüya gibi geçirmelerini sağlamak için 800 kişilik salonu veprofesyonel kadrosu ile hizmet veriyor.

Salonz lüks ve hayalinize uygun 800 kişilik kapasitesiyle, size hayatınızın en güzel zamanını en iyi şekilde geçirme imkanı sunmaktadır.Düğün, sünnet, doğum günü, konser, özel toplantılarda yemekli, yemeksiz seçenekleriyle bir çok kişinin tercihi olan Maltepe düğünsalonu size lüx mekan ın yanında güler yüzlü tecrubeli kadrosu ile en iyi hizmeti sunmaktadır.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb