Make Up For Ever’dan Harika Bir Dudak Kalemi

Author

Categories

Share

Kırmızı ruj… Şık, görkemli ve modası neredeyse hiç geçmiyor; bu nedenle hepimize kendini sevdiriyor. Kullanması da bizi bir o kadar korkutuyor. Dudaklarımızın kenarındaki o küçük çizgilere taşıyor; yayıldıkça yayılıyor. Silerek kenarlarını düzeltmeye kalksak da olmuyor; çünkü leke bırakıyor. Dudak kalemleri kullandık, kağıt mendille rujumuzun fazlasını aldık, dudağımızı pudraladık… pek de işe yaramadı.

Make Up For Ever markasının Aqua Lip adlı dudak kalemleri, bir rujla ilgili yaşayabileceğiniz tüm sorunları ortadan kaldırıyor. Dudak çizgisi üzerinde kullanıldığında rujunuz taşmadığı gibi, tüm dudağı bu kalemle boyadığınızda, rujunuzun kalıcılığı da önemli ölçüde artıyor. Dahası, saatler sonra rujunuz çıktığında, kalemin rengi hala varlığını sürdürüyor.

Suya dayanıklı, bulaşma yapmayan ve tek başına kullanıldığında dudağı kurutmayacak kadar nazik bir yapıda olan bu dudak kalemlerinin geniş bir renk seçeneği mevcut.

“Önce dudak kremi sürmeden dudağıma hiçbir şey sürmem” diyenlere de müjde: Kullandığınız hiçbir dudak kremi bu kalemin yapısını bozmuyor.

 

Author

Share