Loreal Sunkiss Saç Rengi Açıcı Jel | Hanımların Dünyası

loading...

Loreal Sunkiss Saç Rengi Açıcı Jel

Loreal Sunkiss Saç Rengi Açıcı Jel

SUNKİSS RENK AÇICI JEL

Loreal Sunkiss Saç Rengi Açıcı Jel (5)Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bayanların saçları üzerinde yapmak istedikleri değişiklikler de kendisini göstermektedir. Genellikle açık renkli saçların deniz ve güneş ikilisi  sonucunda renklerinde açılmalar görüldüğü bilinmektedir. Ancak koyu renkli saçları olan bayanların da yazın saçlarında değişiklik istediği hafif ışıltılar ile kendilerini daha iyi hissedebileceklerini biliyoruz.

Loreal Sunkiss Saç Rengi Açıcı Jel (4)Loreal son zamanların en iyi teknolojilerini geliştirerek bir ürün geliştirdi. Bu ürün boyasız saçlarda etkisini gösteren Sunkiss renk açıcı jel olarak piyasaya sürüldü. Boyasız doğal pigmentler ile etkileşime geçen bu jelin en büyük avantajı içerisinde amonyak bulunmaması sebebi ile açarken saçlara zarar vermemesi olarak ifade edilebilir.

Loreal Sunkiss Saç Rengi Açıcı Jel (1)Sunkiss renk açıcı jelin kullanımı oldukça kolay olmakla birlikte herkes tarafından basit bir şekilde uygulanabilir. Islak ya da kuru saça masaj yaparak uygulandıktan sonra güneşte ya da saç kurutma makinesi ile iyice kurutulmalıdır. Isı ile etkileşime geçip sonuç verdiği için bu aşamanın doğru bir şekilde yapıldığından emin olmanız gerekiyor. Yaza ışıltılı ve doğal saçlar ile girebilir her mevsim sorunsuz bir şekilde uygulayabilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb