Lesoleil Kapalı Saçlar için Şampuan | Hanımların Dünyası

loading...

Lesoleil Kapalı Saçlar için Şampuan

Lesoleil Kapalı Saçlar için Şampuan

Çoğunlukla tesettürlü bayanların tercih edeceği kapalı saçlara özel Lesoleil şampuan çıktı. Kapalı kaldığı için güneş göremeyen saçlar zamanla sağlıksız ve mat bir görünüm oluşturabiliyor. Lesoleil güneş görmeyen kapalı saçları canlandırmak için üretildi.

Lesoleil şampuan hakkında yorumlarınızı binlerce ziyaretçimiz ile paylaşabilir ve sorularınızı sorabilirsiniz.

15 TL’den fiyatları başlıyor.

Lesoleil Şampuan içinde yer alan bitkiler;

Biberiye: Saç derisini temizler.

Biberiye, kozmetik antibakteriyel ürünlerden çok daha fazla mikrop kırıcı özelliğe sahiptir. Bu yüzden saç derisinde etkili bir temizlik sağlar. Biberiye, sağladığı temizliğin yanında saç derisindeki kan dolaşımını da artırır. Kan dolaşımının artması zayıflayan saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.

Aloe Vera: Saç köklerini besler.

Saç hücrelerinin besin kaynaklarından biri de aminoasitlerdir.
Aloe Vera bitkisi ise, aminoasitler açısından zengin bir kaynaktır. Bu zengin aminoasit kaynağı, saç hücrelerini besler. Aloe Vera ayrıca, içerdiği enzimlerle ölü saç saç hücrelerinin yerine yeni saç hücrelerin hızla oluşmasına yardımcı olur.

Bezelye: Saç tellerini kalınlaştırır.

Bezelye, antioksidan bakımından zengin bir bitkidir. Bu özelliğiyle yaşlanmayı geciktiren etkiye sahiptir. Saç köklerine nüfuz eden bezelye özü, saç tellerinin erkenden yaşlanıp zayıflamasını engeller. Saç tellerini kalınlaştırır ve saçlara hacim kazandırır.

Isırgan Otu: Yağ dengesini sağlar.

Isırgan otu taşıdığı bileşenler sayesinde yağ dengesini sağlayarak saçların sağlığına kavuşmasına yardımcı olur. Yağ dengesi sağlanan saçlar kepeklenmeye daha dirençli hale gelir. Isırgan, saçların gürleşmesine ve saç tellerinin kalınlaşıp güçlenmesine de destek olur.

Çörek Otu: Saç tellerini kuvvetlendirir.

Çörek otu, esansiyel yağ asitleri bakımından zengin bir bitkidir. Bu özelliğiyle saçları kuvvetlendirir, kırılmaları ve yıpranmaları önler. Çörek otunun içeriğindeki vitamin ve mineraller ise, saçın uzamasına yardımcı olur.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb