Leslie 2 Mile | Hanımların Dünyası

loading...

Leslie 2 Mile

Leslie 2 Mile

Leslie 2 Mile

leslie-2-mile

Tüketim çağı insanlığı ile birlikte ve özellikle fastfood beslenme sonucunda insanların başına gelen bir sorun var. Fazla kilolar ve şekilsiz vucut yapısı.Çoğu kişi fazla kilolarından kurtulmak için pek çok yol denemiştir. Ama pek azı başarmış, bir çoğu pes etmiş, bir kısmı da sıkılmışlardır. Tüm bunların sebebi yeterli zaman bulunamaması veya beklentilerin karşılanamamasıdır. LESLİE 2 MİLE PROGRAMI Lislie sansone adında Amerikalı bir hanımefendi tarafından oluşturulan evde spor konseptli antreman serisinden ikincisi leslie 2 mile. Vücuduna önem veren insanlar ya kilo vermek ya da fit kalmak isterler. Spor salonlarına gitmek ister fakat yoğun hayat akışından dolayı buna zaman bulamazlar. Sürekli mana uydurur ve imkan olmadığından yakınırlar.

leslie-2-mile-ne-1

Lakin bu antrenman programı birçok kişi tarafından test edilmiş ve onaylanmıştır. Spor yapmayı sevmeyenlere dahi ilgi çekici gelen bu spor serisi sosyal video paylaşım ağlarında bulunmakta. Leslie 1 mile ,Leslie 2 mile … gibi antrenman programlarına sahiptir. Ana konsept bulunduğun yerde yürümekten geçer. Birbirinden farklı egzersizler bulundurmaktadır. Sadece günde 30 dakikalık egzersizler dahi yapılsa birkaç gün içinde fark görülmeye başlanabilir. Tabi bunun için azim ve iradeli olmak çok önemlidir. Diğer egzersiz programlarına oranla insanı sıkmamaktadır aksine mutlu ve eğlenceli olabilmektedir.

leslie-2-mile-ne-2

NEDEN LESLİE 2 MİLE Antrenman programının sunucusu olan Leslie sansone de sempatik tavırlar içinde izleyicisini yani takip eden kişileri güler yüzlü hali ile harekete geçirmekte ve isteğini arttırmaktadır. Böyle bir eylemde bulunmanın asıl koşulu istekli olmak ve ilk gün taşınan heyecanın devamlılığıdır. Bu hanımefendi ise bunu başarmış durumda ve her milletten izleyicisine hitap etmektedir. Özellikle videolar da seçilen müziklerinde buna etkisi vardır. İzleyicinin dikkatini çeken ve harekete geçiren remix tarzı müzikler ile eğlenceli bir ortam oluşmaktadır. Leslie Sansone’un antrenman esnasında hareketleri gösterirken “all together al together” yani ‘hep beraber hep beraber’ demesi ile kendinizi sporun içinde bulursunuz. Ve bir bakmışsınız şevk ile yapıyorsunuz. Aşağı yukarı 30 dakika süren bu spor müthiş bir ter atmanıza sebep olabilir.

leslie-2-mile-ne-3

En güzel yanı ise bunun yapılacağı zaman fark etmez evinizde istediğiniz an da istediğiniz yerde yapabilmenizdir. Artık spor salonlarına veya dışarıya bağlı olmazsınız. Bu en önemli avantajdır. Plan ve programınızda aksaklıklar oluşturmaz ve çok fazla bir zaman kaybına sebep olmaz. Sürekli spor salonuna gitmek isteyip hatta para verip de gittikten sonra sıkılan veya zaman ayıramayanlar için birebirdir. Çünkü kolay kolay sıkmaz ve vücudunuza ciddi bir yardımı olur. Vücutta kilo kaybı ve sıkılaşmayı sağlamaktadır. Kısa zamanda oluşan farkın görülmesi de ayrı bir istek katmaktadır insana.

leslie-2-mile-nedir

Tek sıkıntı buna sıkıntı da denmeyebilir sporun doğasında var lakin ter atma olayıdır. Aslında bu iyi bir gelişmedir. Normal yürüyüş veya diğer şeylerde terlediğinizden çok daha fazla ter atarsınız. Bu videonun genel olarak yarım saat civarı sürmesine kıyasla oldukça fazla olur. Ve bu iyi bir şeydir.

LESLİE 2 MİLE SONUÇLARI Vücut hatlarında düzelme, şekil alma konusunda çok faydası olmakta ve sıkılaşma için birebir spor. Kesin sonuçlar alınabilecek ve yapılmaya değer.

leslie-2-mile-nedir

Leslie 2 Mile Resimleri

leslie-2-mile-nedir-2leslie-2-mile-nedir-3leslie-2-mile-neleslie-2-mile-3leslie-2-mile-nedir-1leslie-2-mile-1leslie-2-mileleslie-2-mile-ne

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb