Lemi Gülman ile Ece Özbek Evlendi

Author

Categories

Share

Uzun süredir ilişki yaşayan işadamı Lemi Gülman ile haber spikeri Ece Özbek evlendi. 2 yaşına bir çocukları bulunan çift, Gülmanlar’ın Boğaz’daki yalısında düzenlenen sade bir törenle nikâh masasına oturdu.
GÜLMAN Group’un patronu Kemal Gülman’ın oğlu Lemi Gülman ile uzun süredir ilişki yaşadığı spiker Ece Özbek evlendi. Lemi Gülman, 1993 yılında evlendiği, kızı Yasmin’in annesi Reyhan Gülman’dan 2007 yılında ayrılmıştı. Çift arasındaki boşanma davası sürerken, Lemi Gülman’ın Ece Özbek’le aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Boşanma davası 2012’de karara bağlandı, mahkeme Lemi Gülman’ı ayrıldığı eşine 3,5 milyon lira tazminat ödemeye mahkûm etti. 9 Mart 2011’de çocuk sahibi olan Lemi Gülman ve Ece Özbek de boşanma kararının ardından ilişkilerini nikâh masasına taşıma kararı aldı. Çift, önceki gün Gülmanlar’ın Boğaz’daki yalısında düzenlenen, yaklaşık 100 davetlinin katıldığı sade bir törenle evlendi.
ZORLU SÜREÇ SONA ERDİ

Gülman ve Özbek, evlilik haberini bir basın açıklamasıyla duyurdu: “Yaklaşık altı yıldır yaşadığımız zorlu süreç nihayet sona erdi ve sonunda gönül birliğimizi resmiyete dökme zamanı geldi. 21 Temmuz 2013’te aile arasında bir törenle dünya evine girdik.”

Author

Share