Leke Kremi Hakkında Merak Edilenler | Hanımların Dünyası

loading...

Leke Kremi Hakkında Merak Edilenler

Leke Kremi Hakkında Merak Edilenler

Leke Kremi Hakkında Merak Edilenler

leke-kremileri-hakkinda

İnsanlar yaz mevsiminden sonra ciltlerinde lekeler oluşmaya başlamaktadır. Kusursuz güzellik ve cildin önemi bilen insanlar leke kremlerine yönelip çözüm arayışına gitmektedirler. Bu çözüm büyük oranda sorunlarını halledebilmekte ve istenilen sonuçları verebilmektedir. Her türlü leke tedavisinde ağrısız, sızısız çözümler getirebilen leke kremi hakkında merak edilenler,tedavisi sonrasında kişiler günlük hayatlarına hemen dönebilme fırsatı sunmaktadırlar. Cilt lekesi tedavisinde kullanılan leke kremleri cilt rengini dengelemektedir. Güneşin zararlı ışınlarına maruz kalan insanların ciltlerinde lekeler meydana gelmektedir. Cildin güneş ve solaryuma karşı savunma mekanizması olan bu lekeler, bazı kozmetik ve doğal ürünler neticesinde giderilmektedir. Doğru cilt bakımı uygulaması lekelerin giderilmesini sağlayacak ve tedaviler başarıya ulaşacaktır.

leke-kremileri-hakkinda-merak-edilenler

Leke kremleri piyasa oldukça yer tutmakta bu da kişilerin kafasında bilgi kalabalığı sağlamaktadır. Kozmetik ve doğal ürünlerin fazlalığı, leke kremlerin marka marka değişmesi istenilen sürecin biraz olsun uzamasını sağlamaktadır. Piyasada Bilinen Leke Kremi Hakkında merak edilenler,Cilt rengini dengeleyen ve lekelerin görünümünü azaltan leke kremlerinde birisi de Dermosingold Leke Açıcı Kremdir. Gece yatmadan cilde uygulanması tavsiye edilen bu kremin fiyatı ortalama 40 lira civarındadır. Etkili bir leke kremi olduğu bilinmektedir. Achroactive Max Leke Açıcı Krem ise yüz ve koltuk altı bölgesi için leke açıcı bir kremdir. Cilt rengini hızlı bir şekilde dengeleyip cildi besleyerek tazelemektedir. Kremin ortalama satış fiyatları 25 lira civarındadır.

leke-kremileri-hakkinda-merak-edilenler

Bir başka ürün olan Avene D Pigment Legere Krem, yeni lekelerin oluşmasını önler, cilt rengini taze tutar. Güneşin olmadığı akşam saatlerinde uygulanması önerilir. Kısa bir sürede cildin lekelerini giderir ve cilt rengini dengeler. Fiyatı 120 liradır. Bioderma Leke Açıcı Krem, yaşlanmaya bağlı oluşan lekelerin giderilmesi tedavisinde uygulanır. Düzenli kullanımı sayesinde elde ve yüzde oluşan lekeleri giderir. Canlı bir görünüm cilde kazandırır. Ortalama fiyat aralığı 70-80 lira arasında değişmektedir. Orogold 24k Bio brightening Complex Cream leke kremi bünyesinde E, C, A vitaminleri barındırır. Cildin parlamasını yeşil çay ve inci yozu ile derinlere inerek cildi rahatlatan bir etkiye sahiptir.

leke-kremileri-hakkinda

Dermycin Leke Kremi ciltte oluşan tüm lekelerle mücadele etmektedir. Güneş lekeleri, sivilce lekeleri, yaşlılığa bağlı olan lekeler konusunda oldukça etkili bir krem olduğu bilinmektedir. DDF Leke Açıcı Krem, Ciltte oluşan lekeleri uzun bir kullanım neticesinde giderir. Cilt rengini dengeleyerek. Kusursuz bir görünüm sağlayabilmektedir. Sinoz Leke Kremi, leke kremleri arasında en tanınan, en bilinen, en çok tercih edilen kremdir. Sinoz içeriğinde A, E, F H,B,C vitaminleri barındırır. Cildi besler, cilt bozukluklarını giderici bir etkiye sahiptir. Sivilce lekelerine karşı da oldukça etkili bir leke kremidir. 2Y Leke Kremi, yaşlanmaya bağlı oluşan lekelere karşı etkilidir.

leke-kremileri

Güneş lekelerini giderme konusunda oldukça önemli bir etkiye sahip olup piyasa fiyatı diğer kremlere göre oldukça yüksektir. Salyangoz kremi, salyangozun kendini yenileyen yapısı sayesinde cilde de uygulabilirlik açısından çokça önemli bir kremdir. Salyangoz özleri cildin yenilenme sürecini hızlandırır, kısa süre içerisinde lekeleri ortadan teker teker kaldırabilmektedir. İsveç İksiri Kremi olarak bilinen bu krem sabah ve akşam uygulandığında tüm bölgedeki lekeleri geçirme konusunda oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

leke-kremileri

Leke Kremi Hakkında Merak Edilenler Resimleri

leke-kremi-hakkinda-merak-edilenler-1leke-kremi-hakkinda-merak-edilenlerleke-kremi-hakkinda-merak-edilenlerleke-kremi-hakkinda-merak-edilen© Copyright 2012 CorbisCorporationleke-kremi-hakkindaleke-kremi-hakkindaleke-kremileke-kremi

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb