Leke Giderici Bitkisel Kök Hücre Kremi BB Krem

Author

Categories

Share

BB Krem Nedir?

BB Kremler sıradan bir krem ya da fondöten değildir!

Bir BB krem = leke giderici + anti-aging + güneş koruyucu+ güçlü besleyici + cilt metabolizmasını hızlandırıcı + doğal renklendirici (fondöten) etkilidir. Yani birçok kremin etkisini tek bir kremde toplamıştır.

BB krem ciltte topaklaşma yapmaz, cildinizden çıkarmanız için de efor sarfetmeniz gerekmez çünkü ciltte kaldığı sürece cildi besler, güzelleştirir, yıpratmaz.

Annagaspi BB Nasıl kullanılır ?

BB krem kullanmak şu kadar basit, kolay ve problemsizdir; Sür ve çık.Sabah kalkıp saatlerce cilt bakımı ve makyajı yapmanıza gerek kalmaz. Sabah toplantınıza geç kalmadan bakımlı girmek çantanıza atıp yolda bile süreceğiniz bir Annagaspi BB krem ile hayal değil. Üstelik bu doğal makyaj ile birlikte cildinize kırışıklık giderici, güneş koruyucu, güçlü bir besleyici, onarıcı ve yenileyici kremlerde sürmüş olacaksınız. Tek kremle çok iş.

Ne kadar sürmeliyim?
Uzun süre beklemenize gerek yok. Cildinize sürdüğünüz anda etkisini göreceksiniz. Düzenli kullanımda cilt lekelerinde de etkilidir.Sadece 5 gr. Yani bir damla Yeter.Bu kadar çok işi yapan bir kremi sadece 5 gram sürmeniz yeterlidir. Yüzünüzü bolca kremle kaplamanıza gerek yok. Çünkü Annagaspi BB Krem nano teknoloji ile üretilmiş, nanobitkisel bir kremdir. O kadar incedir ki cildinizin en alt tabakasına kadar rahatça inebilir. 5 gramla tüm etkisini gösterir. Bu yüzden de çok ekonomiktir.

Annagaspi BB Krem etkisini ne kadar zamanda gösterir?

Yorgun, donuk ve soluk bir cilde sahipsiniz toparlayıcı ve canlandırıcı etkisine inanamayacaksınız. Hızlı bir tempoda çalışanlar ve makyaj sevenler kadar makyaj sevmeyenler için de idealdir. Çünkü kendi cildiniz kadar doğal durur.

Tüm cilt tiplerinde etkilidir.

Annagaspi BB Krem etkisini nereden alıyor?
Anna Gaspi BB Krem etkisini bitkilerin kendilerini güçlü yenileyici ve hızlı onarıcı etkisinden alıyor. Çünkü Annagaspi BB Krem, bitkisel kök hücre ve plasenta içeriyor. Annagaspi’nin cildinizdeki etkisini anlamak için evinizdeki ya da bahçenizdeki bitkilerin yapraklarını ya da çiçeklerini ne kadar hızlı ve çabuk onarıp yenilediğini gözlemlemeniz bile yeterlidir. Bitkilere yenileyici, onarıcı ve gençleştirici özelliğini veren özleri yani bitkisel plasenta ve bitkisel kök hücre Annagaspi’nin sihirli formülünü oluşturur.

BB krem kozmetik üreticilerini neden kızdırdı?

Siz hiç cildi bozuk bir Japon ya da Asyalı gördünüz mü? Önce Almanya’da lazer sonrası hassaslaşan ciltler için merhem olarak üretilen ancak daha sonra Asya’da ve özellikle Kuzey Kore’de geliştirilen BB kremler kullanım kolaylığı ve etkisi sebebi ile fırtınalar estirdi. Yeni formülü ile şu sıralar Avrupa ve Amerika’da satış rekorları kırıyor. Tüm kozmetik pazarının %13’ünü ele geçirdiği için kozmetik üreticilerini hayli kızdırdı.

Annagaspi BB Krem’in içeriğinde neler var?

İçeriğindeki Nano-Bitkisel Arbutin sayesinde güçlü leke giderici etkiye sahiptir. Zengin besleyici özelliği ve Yeşil Çay (Camellia Sinensis) Ekstresi içeriği ile cilt metabolizmasını güçlendirir, yorgun ve donuk cilde temiz, canlı, sıkı bir görünüm ve uzun süreli yumuşak bir dokunuş kazandırır. Cildinizi dış etkenlere ve soluklaşmaya karşı korur. Tam olarak şu doğal formülü içerir;

Titanium Dioxide, Ethylhexyl methoxycinnamate, Arbutin, Sodium hyaluronate, Black oxide of iron, Zinc oxide, Bees wax, Microcrystaline wax, Shea Fındığı (Shea Butter) Yağı, Red oxide of iron, İmidazolidinyl urea, Soluble collagen, Yeşil Çay (Camellia Sinensis) Ekstresi, Yellow oxide of iron, E Vitamini (Tocopheryl Acetate), Allantoin, Ak Dut Kabuğu (Morus Alba Bark) Ekstresi, Meyan Kökü (Glycyrrhiza Glabra-Licorice Root) Ekstresi.

Author

Share