LED Işıklı Canvas Duvar Tabloları Süper Birşey Tıklayın | Hanımların Dünyası

loading...

LED Işıklı Canvas Duvar Tabloları Süper Birşey Tıklayın

LED Işıklı Canvas Duvar Tabloları Süper Birşey Tıklayın

Yanlış hatırlamıyorsam Atlas pasajında gezerken gördüm bu tabloları boğaz manzarasıydı boğaz körüsünün ve boğaz kenarındaki evlerden yansıyan ışıkların birebir tabloda görünür haliydi.

Çok ilgimi çekti vitrinde uzun süre kaldıktan sonra içeri girmeye karar verdim birde ne göreyim içeride çeşit çeşit tablolar ortaköy kız kulesi rumeli hisarı o kadar güzel ki gerçek gibi duruyor adeta.

Fiyatları orta boylar 280 TL büyük boy için 470 TL dedi ama internette daha uygun fiyatlısını bulabileceğimi düşündüğümden almak biraz pahalı geldi.

Şimdi aklıma gelince internette araştırayım dedim ve aynı tabloyu 120 TL fiyata buldum en kısa zamanda alacağım şiddetle tavsiye ederim…

.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

melis diyor ki; 20 Ocak 2013 - 03:17

ışıklı çok güzel bir tablo sipariş ettim. o kadar dandik geldi ki geri gönderdim kabul etmediler bende zorunlu astım ama salona değil kırk kere pişman oldum aldığıma. sonra benim kuzi face den bir link gönderdi al sana senin tablo diye ama ledsiz sosyetedekor diye bir siteye yönlendirdi. oradan aldım ışıksız idare ediyorum artık ama ben aldım 140 tl idi sonra faceden bir yazı geldi kampanya diye 110 a düşmüş bir kız kulesi sevdasına iki kere üzüldüm. Alacaksan gir facede arat ekle ama hemen alma ara ara kampanya yapıyorlar o zaman alırsın.

CEVAPLA
ülkü diyor ki; 28 Haziran 2012 - 09:20

Merhaba, hangi siteden daha ucuza buldunuz?

CEVAPLA
1

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb