Kuzey Güney Kardeşliği Bitiyor! Ferhat Geri mi Dönüyor?

Author

Categories

Share

anal D’nin başrollerinde; Kıvanç Tatlıtuğ, Buğra Gülsoy ve Öykü Karayel’in oynadıkları sevilen dizisi bu hafta “Kuzey Güney” bu akşam da, temposu yüksek, heyecan dolu bir bölüm ile ekrana geliyor.

Dizinin bu bölümünde; Kuzey ve Ali’nin düzenlendiği kaza, Güney ve Kuzey arasındaki tüm bağları koparıyor.

Kuzey haklı çıktığı için hayal kırıklığı içinde acı çekerken, Güney de böyle bir oyuna geldiği için, sınandığı için öfkelidir. İki kardeş için bu oyunun kazananı yoktur. O gecenin sabahında iki kardeş yeniden karşı karşıya geldiğinde aralarındaki tartışma, iki düşmanın kavgasına dönüşür.

Güney mahcubiyetin acısıyla kardeşine karşı kılıcını çeker ve ona geri dönemeyeceği, söze dökülmeyen bir yemin ettirir. Kuzey ile Simay’ın boşanma tarihleri belli olur. Simay’ın şantajlarına boyun eğmek istemeyen Güney, büyük bir kumar oynayarak Banu’ya her şeyi anlatır.

Öte yandan BarışBanu ile Güney’in yoluna yeni bir engel çıkarmak için eskiyi deşmeye devam eder.

Güney kendi için hazırlanan yeni oyundan habersiz Banu’ya tamamen teslim olurken, tutunduğu dalın ne kadar zayıf olduğunun farkında değildir. Duruşma günü gelir. Kuzey adliyede boşanmak üzere Simay’ı beklemektedir. Aynı dakikalarda Simay, uzun zamandır, kendisine büyük sürprizler yapan “esrarengiz koruyucuyla” nihayet tanışır.

Kuzey'in kabusu geri mi dönüyor? - 1 (© Kanald)

Author

Share