Kuru Saçlar İçin En Uygun Bitkisel Çözüm | Hanımların Dünyası

loading...

Kuru Saçlar İçin En Uygun Bitkisel Çözüm

Kuru Saçlar İçin En Uygun Bitkisel Çözüm

Kuru saçlar birçok bayanımızın şikayet ettiği konulardan biridir. Saçlarımızda çeşitli sebeplerden dolayı kuruluk yaşanmaktadır. Elbette kuru saçlarda kırılmanın yanında çok volümlü olmamaktadır. Şekil vermede zorluk yaşandığı gibi görüntüsü de tıpkı kuma bulanmış bir saç gibi görünmektedir. Eğer kuru saçlara sahipseniz sizler için en uygun bitkisel bir çözüm önerisi paylaşacağız.

Malzemeler:

2 yemek kaşığı susam yağı

2 yemek kaşığı ayçiçek yağı

4 yemek kaşığı nohut unu

Sıcak su

 

Susam yağını ve ayçiçek yağını 2 yemek kaşığı galeta unu ile karıştırınız. Sonra bu karışımı masaj yaparak saçlara uygulayınız. Yaklaşık olarak 30-35 dk falan saçınızda kalsın.  Geriye kalan 2 yemek kaşığı galeta ununu biraz sıcak su ile karıştırıp saçları yıkayınız. Arada bu karışımdan yaparak saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

nazire kaya diyor ki; 7 Şubat 2014 - 11:03

Yazılarınız çok güzel hepsi birbirinden faydalı ve değerli yazılar. ancak memnun bir müşteri olarak olumlu deneyimlerimi herkesle paylaşnak istedim. açıkcası ben uzun süredir Bioblas ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum. her saç tipine yöneilk ürünleri var. saçları ile problem yaşayanlar mutlaka denemeli.

CEVAPLA

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb