Kurt Seyit ve Şura Osman, Barış Alpaykut Kimdir? | Hanımların Dünyası

loading...

Kurt Seyit ve Şura Osman, Barış Alpaykut Kimdir?

Kurt Seyit ve Şura Osman, Barış Alpaykut Kimdir?

Kurt Seyit ve Şura dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Kurt Seyit karakterinin kardeşi Osman kim diye merak ediyorsanız bu içeriği incelemelisiniz.

Kurt Seyit ve Şura dizisinde Osman karakterini canlandıran oyuncu, Sakarya Fırat dizisinde Teğmen Uğur karakteri ile tanıdığımız Barış Alpaykut.

Barış Alpaykut Kimdir?

20 Temmuz 1987 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Barış Alpaykut’un Yengeç Burçludur. Eğitimini İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Hobileri arasında  yüzmek, futbol, fittness, aikido; judo, kılıç kullumabilme,ok at binmek ve salsa bulunmaktadır. Oynamış olduğu diziler ise Burası Osmanlı 1711 / Sır Kanunu, Bir Zamanlar Osmanlı, Kirli Beyaz ve Sakarya Fırat dizisidir. Yedigün reklamlarında da rol almıştır. Türkiye’de yıldızının parladığı dönem Sakarya Fırat dizisinde ki Teğmen Uğur karakterinden sonra oldu.

Barış Alpaykut son olarak TV dizilerinin en büyük yapımlarından biri olan Kurt Seyit ve Şura dizisinde başrol oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un kardeşi Osman karakteri ile ekranlarımıza geliyor.

Beden:42  Boy:177  Kilo:72  Göz Rengi:Mavi

Barış Alpaykut Fotoğrafları

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb