Kurt Seyit ve Şura 23. Oldu Dizi Bitirilecek mi? | Hanımların Dünyası

loading...

Kurt Seyit ve Şura 23. Oldu Dizi Bitirilecek mi?

Kurt Seyit ve Şura 23. Oldu Dizi Bitirilecek mi?

‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisinde başladığı günden bu yana sıkıntıların ardı arkası kesilmiyor. Dizi, geçen sezonu kötü tamamlamıştı bu sezona da kötü başladı. Son bölümü reyting sıralamasında 23’üncü oldu.

Bölüm başına aldığı 60 bin TL ile ekranların en pahalı oyunucusu olan Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünü oynadığı, Star TV’deki ‘Kurt Seyit ve Şura’ dizisi sezona kötü başladı. Farah Zeynep Abdullah ile Fahriye Evcen’in de rol aldığı dizinin reyting sıralamasında 23’üncü olan ilk bölümü 1 milyon TL’ye mâl olmuştu.

OYNADIĞI 3 DİZİ YAYINDAN KALKTI

Kurt Seyit ve Şura dizisi Fahriye Evcen

Posta’nın haberine göre ekipte, Kıvanç Tatlıtuğ’un ardından morali bozulan bir diğer isim de Fahriye Evcen oldu. Çünkü 3 yıl içinde başrolünü oynadığı Yalancı Bahar, Veda ve Çalıkuşu dizileri yayından kaldırıldı. Evcen, Kurt Seyit’in setinde de sıkıntılar yaşıyor. Fragman çekimlerinde 4 saat beklediği için sıkılıp seti terk eden oyuncunun rol arkadaşı Elçin Sangu ile tartıştığı iddia edildi. Sinirleri bozulan Elçin ise yönetmen Hilal Saral tarafından sakinleştirildi. Fahriye, Çalıkuşu’nun setinde de makyöz ve ışıkçı ile de kavga etmişti.

Kurt Seyit ve Şura dizisi Farah Zeynep Abdullah

Farah Zeynep Abdullah da güzelliğine rağmen Kıvanç Tatlıtuğ ile kimyasının tutmadığı eleştirileri alıyor.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb