Kürk Şapka Kombinleri ve Modelleri

Author

Categories

Share

Kürk şapka modelleri aslında Rus Kalpağı olarak’ta biliniyor. Kışları çok soğuk geçen Rusya’da en çok tercih edilen şapka modeli olan kürk şapkalar artık dünyanın her yerinde modanın bir parçası olarak kullanılıyor.

Moda ile yakından ilgili bayanların kürk şapkalar ile çok şık kombinler oluşturduğu görüyoruz. Bir çok farklı parça ile uyumlu olan uzun saçlı bayanlarda da şapka ile saçların birbirine uyumlu olduğu görülmekte. Kış mevsiminde hem üşümemek için hemde modaya uygun bir kombin oluşturmak için kürk şapka modellerini tercih edebilirsiniz.

DİP NOT: Kürk şapkaları gerçek hayvan kürkünden yapılmış olanları değil yapay, sentetik kürk şapkaları tercih etmeliyiz.

 

Etiketler: 2014 Mode, 2014 Pelzmütze, 2014 Şapka Modası, 2015 Fashion,2015 Hat Fashion, 2015 Mode, 2015 Şapka Modası, Blonde Fur Hats,Fur Hats, Fur Hats Fashion, Kürk Şapka,Kürk Şapka Kombinleri,Kürk Şapka Modelleri,Kürklü Şapkalar,Pelzmütze, Pelzmütze Mode, Rus Kalpağı, Rus Şapkası, Russian style fur hats, Yeni Moda Rus Şapkaları

Author

Share