Küçük Arsa Üzerinde Müstakil Ev ve Dekorasyonu

Author

Categories

Share

Küçük arsanız var ise kendinize ait müstakil bir ev yaptırmanız imkansız değildir. Arık günümüzde başarılı mimarlar sayesinde küçük arsalara da muhteşem tarzda müstakil ev ve dekorasyonu yaptırmanız mümkündür. Hatta küçük arsanızda müstakil evinize güzel bir havuz yaptırmanız dahi mümkündür.

Ünlü mimar Tim Stewart küçük bir arsaya muhteşem tarzda müstakil ev yapmayı başarmış ve dekorasyonuna sizlerde bayılacaksınız. Hatta bahçesinde güzel bir havuz dahi bulunmaktadır.

Küçük-Arsa-Üzerinde-Müstakil-Ev-Dekorasyonu

Mimar evin dış cephesini yanındaki evlerden ilham alarak ahşam dış cephe kaplamayı tercih etmiş. Ahşap kaplama hem şık hem de işlevsel bir görünüm kazandırmış. Binanın yan kısımlarında evler olmasından dolayı daha aydınlık olması açısından cam cephelere bolca yer verilmiş. Bahçeye doğrudan erişim sağlanmış. Yani oturma odasında otururken direk bahçeye çıkmanız ya da bahçeyi görmeniz mümkün. Böylece anne içeride dinlenirken çocuklar bahçede oynayabilir ve annenin onları her daim görmesi mümkün olacaktır.

Ev doğal malzemelerle hazırlanmış. Evin ikinci katında pratik, şık ve uzun yaşam alanı sunulmuş. Bu kısım birkaç bölüme ayrılmış. Mutfak, yemek alanı ve oturma alanı olarak . Ailenizle beraber tadını çıkaracağınız bu müstakil evin diğer resimleri ise şöyledir:

 

Author

Share