Koyu Mavi Giymenin Gizemli Yolları | Hanımların Dünyası

loading...

Koyu Mavi Giymenin En Gizemli Yolları

Koyu Mavi Giymenin En Gizemli Yolları

Koyu Mavi Giymenin En Gizemli Yolları

Dışarıda hava soğuk olduğunda içinizdeki seksi kadını göstermek için biraz daha fazla çaba sarf etmeniz gerekir. Havanın daha sıcak olduğu ayların aksine, cildinizden bölümler göstermeniz söz konusu değildir. Tabi seksi olmak için illa da kısa etek veya dekolte giymeniz de gerekmez. Göz alıcı ve gizemli bir görünümle de oldukça seksi görünmeniz ne türden bir giysi giydiğinizden bağımsız olarak söz konusudur. Sizin için koyu maviyle kullanabileceğiniz kış modası trendleri listeledik

1. Koyu Mavi Tüylü Etek

Tüylü etek kış için oldukça popüler bir giysidir. Bu eteğe koyu maviyi de ekleyerek oldukça gizemli ve güzel bir hava yaratmak söz konusu.

Trend İşlemeli Kombin

Trend İşlemeli Kombin


2. Koyu Mavi Püsküllü Topuklular

Püsküller hangi giyside kullanılırsa kullanılsın bu kışın modası. Bu püsküllü topuklularla bulunduğunuz yerin sıcaklığını arttıracaksınız.

3. Koyu Mavi Balıkçı Yaka

Dürüst olun. Gözlerinizi bu fotoğraftan ayırabiliyor musunuz? Biz de ayıramıyoruz. Koyu mavi balıkçı yaka kazağın gümüş rengi etekle kombini oldukça yüksek derecede moda uyumlu diyebiliriz. Ek olarak, böyle bir giysiyi işte de giyebilirsiniz, tatile gittiğinizde de ayrıca bir buluşma sırasında da.

4. Koyu Mavi Far

Gözlerinizi şehvetli gösterecek bir far rengi mi arıyorsunuz? Siyah veya gri rengi tercih etmektense, daha renkli bir tercihte bulunun ve koyu maviyi deneyin.

Koyu Mavi Trend Kombin

Koyu Mavi Trend Kombin


5. Koyu Mavi İspanyol Paça Takım

70’lerin modası günümüzde tekrar moda haline gelmeye başladı. Koyu mavi bir takımsa baştan aşağı tercih edebileceğiniz bir giysi. Ek olarak böylesi bir giysiyi modası geçse dahi giymeye devam edebilirsiniz.

6. Koyu Mavi Baş Takıları

Saçınızı resmi bir etkinliğe adapte etmenin en iyi yollarından birisi fotoğraftaki gibi bir takıdır. Eğer takının üzerinde koyu mavi renkte taşlar da bulunuyorsa, çok sayıda renkte elbiseyle de takıyı tercih edebilirisiniz.

7. Koyu Mavi Asimetrik Ceket

Kat kat giyinmek otomatik olarak sonbahar ve kış mevsimlerinde gerçekleşen bir giyinme türüdür. Koyun mavi bir spor ceket ve etekle de çok klas bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ayrıca kot pantolon veya deri pantolon da tercih edebilirsiniz.

Koyu Mavi Giymenin En Gizemli Yolları Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb