Koton Elbise Modelleri

Author

Categories

Share

   Koton Elbise Modelleri

 

Duygusal kadınların canları sıkılınca nereye gittiğini artık bilmeyen yok . Türkçe ‘ de buna alışveriş tutkunluğu deniyor . Peki her kadın doğru alışverişin adresini biliyor mu ? Doğru alışverişin en büyük ve ihtişamlı adresi en uygun fiyat ve en bol çeşitle Koton giyim mağazaları . 2016 İlkbahar – Yaz kreasyonunda büyük bir kitleye sahip olan kadın elbise modelleri şimdi tezgahlarda alıcıları ile buluşmayı bekliyor . Koleksiyonun en rahat parçalarını sokak giyimi oluşturuyor . Otantik ve ekoseli modelleri ile ya gerdanı kapatan yuvarlak yakalılar ya da uzun v yakalılar daha bir ön plana çıkıyor . Renk olarak daha çok ara renkler revaçta . Çiğit mavisi , açık bordo ve gül kurusu rengi , kahve ve karamel tonları , mavi – siyah tonları  seçenekler arasında olabilir . Basit bir akşam yemeği için sade ve kesin bir renk kullanılmak kaydı ile kolları ve diz üstünde biten etek uçları dantelli bir elbise kullanılabilecekken yanı sıra küçük platformlu bir ayakkabı tezat renklerle bir uyum sağlanarak kullanılabilir . Bunların hepsini Koton giyimde bulmak mümkün.

Koton giyimde bu sene bahar görüntüsünü en iyi şekilde yansıtan ince uçuş uçuş elbiseler yer alıyor . Yerlere kadar uzanan maksi boy elbiselerin üst kısımları genellikle askılı ama fakir ve volanlı olan kolları olanlar daha bir revaçta . Kolları sade organzeden yapılmış elbiseler daha çok davetlere giderken tercih edilirken , maksi boy ve ince formdaki elbiseler evde veya sokakta kullanılıyor .Koton giyim Tesettürlü bayanlarında rahatlıkla tercih edebilecekleri elbiseler tasarlamış . Kapalı tarz elbiselerde moda kloş etek ve kuruvaze üstü dökümlü bluz şeklinde düzenlenmiş . Yine stilistler önce rahatlığı hedef almış şıklık sonra katılmış . Kısa formdaki elbiselerde bu sene üzerine kullanılan renkli kemerlerle kombin edilirken belin inceliğini ortaya çıkarması bakımından havalı ve tarz duruyor . Basen kısmından şikayet edenler kemeri tam bel üzeri yerine basenin üzerindeki simit denen bölgeye takarlarsa basenler daha küçük görünecektir .

Koton giyimde 2016 Yaz sezonu sokak modasında jean rüzgarları esiyor . Önden düğmeli ve beli kuşaklı olarak tasarlanan jean elbiseler kadınlara ince kot kumaşta doksanların modasını sunuyor . Bu tip elbiseler bileklerden yukarı kadar çapraz olarak bağlanan deri ipli sandaletlerle kombin edilirken çanta olarak çapraz , küçük boy olanları tercih ediliyor . Koton’un hamileler için tasarladığı göbek üstü veya yakadan pileli  ince kumaşlardan yapılmış hamile elbiseleri mavinin tonları ile hayat buluyor . Yakalarda bebe yaka kullanılırken elbiselerin üzerine mini formda bluzlar tasarlanmış ve elbiseye daha masumane bir hava katmış . Uzun elbiseler bazen içten küçük ama üzeri aşağılara kadar tüllerle kaplanmış olarak form buluyor . Küçük olarak tasarlanan ekoseli elbiseler ara ara omuzlarda deri detayları ile hareketli olan elbiseye bir naturellik oluşturuyor. Gece hayatında sıra dışı pek bir şey yok ama renk olarak bordo tercih ediliyor . Bordonun eşsiz uyumuyla vücudu sımsıkı kavrayan üzeri nakış işlemeli bazen de payetli olarak tasarlanan gece kıyafetleri kadına ayrı bir dişilik katıyor . Üzeri sadece tül straplez elbiseler geniş omuzlu kadınlarda daha iyi duruyor  . İş yerlerinde ise resmiyeti seven kadın için keten formda daha çok diz üstünde tasarlanan elbiseler mevcut . Burada da yine ön planda kadının rahatlığı düşünülmüş .

 

  Koton Elbise Modelleri Resimleri

Author

Share