Kocama Sürpriz Yapmak İstiyorum Diyenler Buraya

Author

Categories

Share

Kocama Sürpriz Yapmak İstiyorum Diyenler Buraya!

 

Sizlere bu yazımızda eslerinize sürpriz yapmanız için önerilerimiz olacak. Kocama Sürpriz Yapmak İstiyorum Diyenler Buraya! Diyebiliriz. Özel günlerde ve ya hiç beklenmedik anlarda sevdiğiniz kişilere sürpriz yaparak, hayatı ile ilişkinizi çok daha güzel kılabilmenizi sağlar. Mesela erkek sevgilinize bir hediye aldığınızı düşünelim. Bunu daha değerli ve özel hale getirmek için, hediye kutunuzu küçük ancak etkileyici bir sürpriz eşiliğinde O’na verebilirsiniz. Ancak söz konusu sürpriz yapmaya gelince her nedense bu durumda kadınlar kendini ikinci plana atar sanki bu durum erkeklere özgüymüş gibi düşünülür. Nasıl olsa bayanlar bu konuda rahat ve değim yerindeyse gel keyfim gel durumunda olurlar. Özellikle sanki kadınlar cephesinde erkeğe sürpriz yapmamalı diye bir kaide bulunur.

Erkeklerin de kendilerine sürpriz yapılmasına en az bayanların olduğu kadar hakkı vardır. Üstelik hangi erkek kendisine sürpriz yapılmasına ‘hayır istemiyorum2 diyebiliriz ki? Özellikle bu sürpriz bir de gönlünü emanet ettiği özel bir bayan tarafından yapılıyorsa ve romantik de bir sürpriz ise, işte o zaman olay olur olaydır. Belki de sorun erkeğe sürpriz yapmamakta değil de hangi sürprizleri ne zaman ve ya ‘küçük duruma düşer miyim?’ endişesi ile yapıp yapamayacağına karar verememekte gizli durumlardır. Ve ya kadınlar erkekleri etkileyecek orijinal bir sürpriz bulamadığı için bu konuya biraz mesafeli kalır. Bilhassa büyük prodüksiyonlar gerektiren maddi paralar gerektiren sürprizler iyi bir planlama gerektirir. Bu da, elbette ciddi bir zaman ve çok para gerektiren bir şeydir. Tamam, güzel, hoş da hayat da hızla geçiyor. Yani sevgilimize her ayrıntısı inceden inceye düşünülmüş büyük sürprizler yapacağız diye aşk hayatımızda bazı şeyleri ertelemek ya da ıskalamamak da gerekir. Kimi zaman maddi anlamda bir masraf gerektirmeyen romantik sürprizlerle de anı güzelleştirebilir ve değerli kılmak ile geleceğe hoş hatıralar taşımak mümkün olur.

Sevgilimizi mutlu etmek ve onu çok sevdiğimizi göstermek ve ya kendisini özel hissetmesini sağlamak için küçük romantik sürprizler de pekâlâ yapılabilir. Dahası aşk aslında üzerinde çok da düşünülmemesi gereken çok basit bir duygudur. Bunun için her zaman plan yapmaya ya da program hazırlamaya çok da gerek kalmaz. Özellikle bazen anlık olarak düşünülmüş küçük bir romantik sürpriz ile sevgilimizin gözünde çok pahalı ve detaylı bir sürprizden daha da etkileyici hale gelebilir. Örnek vermek gerekirse bir ask dolu kahvaltı ve arkasında öğle yemeğine jest olarak kalp seklinde bir pasta ve yatak odasını mumlarla süslemeniz muazzam sürpriz sunmuş olursunuz. Eğer sizler de ‘Sevgiliye spontane, anlık ya da daha kolay şekilde yapılabilecek sürpriz fikirleri var mı?’ diye düşünenlerdenseniz, bu yazı size ilaç gibi gelecektir. Aşkların en güzelini ve en özelini size yaşatan sevgilinize, duygularınızı anlık olarak, basit ancak etkili bir biçimde gösterebileceğiniz

Kocama Sürpriz Yapmak İstiyorum Diyenler Buraya! İşte huzurlarınızda erkek ve ya bayan sevgilinizi sevginizle şımartabileceğiniz ve ilişkinize heyecan katabileceğiniz en romantik sürprizler vardır. Eğer ki, sizin için de tek problem erkeğe orijinal sürpriz önerileri bulamamaktan yana ise, bu durumda yaşadınız diyebiliriz. Kocama Sürpriz Yapmak İstiyorum Diyenler Buraya! Size kalan tek şey ise, yer verdiğimiz çok sağlam sürprizler içerisinden beğendiğiniz ve ya yapabileceğinize inandığınız sürprizi seçip, sevgilinize, erkek arkadaşınıza ya da eşinize bunu yapabilirsiniz. Unutulmaması gerekir ki, erkekler çok ama çok fazla önemsenmek ister ve özel hissedilmek istemektedir. Hangi kişilikteki erkeklere ne gibi sürprizler yapılabilir? Bir erkeği derinden etkileyebilecek kalbindeki yerini sağlamlaştırabileceğiniz hangi etkileyici sürprizleri tercih edebilirsiniz. Erkeklerin hoşlandığı sürpriz çeşitleri neler olabilir. Doğum gününde, sevgililer gününde ve yılbaşında bir erkeğin gönlünü en güzel hangi sürprizle fethedilebilir? İçlerinde her bir öneri ansiklopedileri dolduracak kadar cevap gerektiren sorularımızı sorduktan sonra, bu konudaki düşüncelerimizi sizlerle paylaşalım.

O halde biz, erkeğe yapılabilecek sürprizler konusunda fikirlerimizi sizinle paylaşalım, size sadece bunu yapıp yapmamak size kalsın. Biraz araştırma yapıp denenmiş muazzam sürprizler bulup eşinize bunları uyarlayabilirsiniz. Gerçekten de insanlar, kendilerine sevdikleri tarafından güzel sürprizler yapılmasına her zaman sevinirler. Bu durumun sebebi ise yapılan sürprizler eşinize uyarlandığı zaman farklı anlam ifade eder. Yani o sürprizi özel kılan sizin eşinize göre uyarlamanızdır. Eğer sürpriz, öngörülebilir bir şey olmuş olsaydı ne etkileyiciliği kalırdı, ne de mutluluk derecesi bu kadar yüksek olurdu. Özellikle bir sürprizin muazzam etki bırakması için beklemedik anlarda ve zamanlarda olunca daha güzel etkiler bırakacaktır. Aslında hayatın kendisi bile başlı başına bir sürprizdir. Biraz sonra ne olacağı ve başımıza nelerin gelebileceğini kim bilir? İşte belki de sırf bu yüzden sıkı sıkıya yaşama asılmaya çalışırız. Özellikle eşinize ve ya sevgilinize güzelliklerle dolu bir geleceğin bizleri beklediğine inandığımız için belki de bu kadar çok sevmekteyiz muazzam hayatımızı.

Author

Share