Kız Çocuk Kıyafetleri

Author

Categories

Share

Kız Çocuk Kıyafetleri

Kız çocuklar için çok cıvıl, cıvıl ve hareketli kız çocuk kıyafetleri bulunmaktadır. Annelerin gözlerini kamaştıran her yıl yeni modelleri ile annelerin bile bazen kafasını karıştırmaktadır. Her markanın kız çocuk kıyafetleri vardır. Bu yüzden de annelerin kafası karışık olmaktadır. Ürünler adeta şık ve göz alıcı olması ile birlikte çocuklar üzerinde de çok tarz durmaktadır. Kız çocukları on beş yaşına kadar sportif kıyafetler giymeleri onlar için daha şık ve daha rahat olacaktır. Bundan dolayı da kız çocuklarına bu tür kıyafet türünü örnek göstermelisiniz. Elbise modellerinden baskılı olan elbiseleri tercih edebilirsiniz. Kesinlikle çok şık ve çok gösterişlidir. Fiyatı da elli beş liradır. Elbise modellerinden devam edebilirsiniz. Sweet elbise modelleri de beş ve altı yaş çocuklar için çok uygundur. Fiyatı ise elli dokuz liradır. Bu saydığımız ve daha fazla sayacağımız kız çocuk kıyafetleri her markada bulunmaktadır. Tüllü elbise modellerini sekiz ile dokuz yaş çocuklar için daha çok uygun görünüyor. Fiyatı da kırk liradır.

Aplikeli olan elbiseler de beş, altı, yedi ve sekiz yaş çocuklar için şık mekanlarda giydirebileceğiniz kadar güzeldir. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Fiyatı da sadece otuz beş liradır. Bunu sakın unutmayınız. Anneler özel günler olduğu zaman tül detaylı elbiseler daha çok tercih etmektedir. Hem şık ve hem de fiyatı uygun olduğu için anneler tül detaylı elbiseleri özel günler için hiç kaçırmamaktadırlar. Özel gün dediğimiz düğün, sünnet, nişan, kına gecesi ve doğum günüdür. Deniz kızı detaylı elbiseler de kız çocuklarının çok beğendiği kıyafet türlerindendir. Doğum günlerinde de kız çocuklarını cıvıl, cıvıl göstermesi için hem annelerin ve hem de kız çocuklarının tercihi olmaktadır. Bayanlar gibi çiçek detaylı elbiseler de çok hoştur ve bu yıl kırk liradan itibaren stoklarda yerini almıştır. alışveriş merkezlerinde de çiçek detaylı elbiseler ile karşılaşacaksınız. Özel günler için çocuklarınıza volanlı elbiseler de giydirebilirsiniz. Beyaz ve pembe renkler daha dikkat çeken renklerindendir. Kemerli elbiseler arayış içerisindeyseniz kırk dört liradan itibaren alışveriş merkezlerindedir. Bir başka volanlı elbise modaların da kadife modelini de alabilirsiniz. Altmış beş lira ve arkası fiyonklu ile şirin bir görüntü oluşturur.

Bu yıl volanlı elbiseler çok gözde olduğu için bu yıl çok karşılaşacağınız elbise tarzlarından olacaktır. Kız çocukları için kareli gömlekler ve kareli elbiseler de beğenilmektedir. Kareli desenler kız çocuklarının bu yıl modasıdır. Bununla birlikte de apikeli elbiseler de çok şirindir. Mutlaka bu elbise modelleri de kız çocuklarına tavsiye ediyorum. Omuz kısmı açık ve modelin ölçüleri yaz aylarında ve bayramlarda çok güzel bir şekilde kombin edebilirsiniz. Altı kısa kot bir şort ya da dar paça bir kot pantolon ile uyumlu bir kombin edebilirsiniz. Omuz kısmı açık ve danteli altına da kırmızı, yeşil ve diğer renklerden oluşan fiyonklu mini etekleri de incelemenizi öneriyorum. Hem de kız çocuklar bile hayran kalacaktır. Yakası düğmeli olan elbiseler daha çok bir, iki ve üç yaş kız çocuklara uygundur. Bu tür elbiseler de genellikle sade modellerde olmaktadır.

Geçen yıl peplum elbiseler çok modaydı. Peplum elbiseler çok fazla tercih edilen modellerindendir. Tabi bu yılda peplum elbiseler yine olacaktır. Çünkü geçen yıl çok satın alındı ve çok sevildiği için bu yıl yine sizlerle olacaktır. Yedi yaş ve üzeri kız çocukları için şifon elbiseler de vardır. Şifon elbiseler çocuklarda daha çok desenli bulunmaktadır. Ama daha büyük yaş çocuklar için sade modelleri de mevcuttur. Şifon elbiselerin fiyatı yetmiş dokuz liradır. Şifon elbiseler çok rahat ve kış aylarında da şık bir elbise modeli olmaktadır. Kız çocuklara dantelli elbiseleri de göz önünde bulundurun. Dantelli elbiseler kış aylarında özel günler olduğu zaman çocuklara giydirebileceğiniz bir modeldir. Kız çocuk kıyafetleri için sizleri bu siteyi incelemenizi ve ürünleri tanımanızı tavsiye ediyorum.

Author

Share

Önceki İçerikÇocuk Modası
Sonraki İçerikBu Yılın Giyim Modası