Kız Bebek Hastane Odası Süsleme Organizasyonu

Author

Categories

Share

Son zamanların modası yeni doğan bebekler için hastane odası süsleme organizasyonu hamile bayanların oldukça fazla ilgisini çekiyor. Bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk gün ortamı daha da pozitif ve mutlu hale getirmek için hastane süslemeleri psikoloji uzmanları tarafından da tavsiye ediliyor.

Bebeğiniz için en iyisini ve en güzelini istediğinizi biliyoruz. Bizde Bilgen Yılmaz Organizasyon firmasının yaptığı çalışmalara ait resimlere ve merak ettiğiniz bazı konulara içeriğimiz’de yer vermek istedik.

Öncelikle kız bebek hastane odası süslemelerinden söz etmek istiyoruz;

Kız bebekler için standart bir pembe renk kavramı vardır kıyafet, mobilya ve tüm aksesuarlarda. Oysa ki artık modernliğin artması ile sadece pembe renkler ile kalmayıp bayanların ilgisini çeken gümüş, gold, bronz, rose gibi bir çok renk ile birlikte gösterişli taşlar pırıltılar tercih edilmekte. Bilgen Yılmaz Organizasyon‘da kız bebek odası süslemelerinde öncelikle annenin sevdiği renkleri dekor ürünlerinde kullanmayı tercih ediyor.

Hizmet verilen şehirler ve fiyatlandırma;

Şimdilik İstanbul ve Kocaeli şehirlerinde ki organizasyonlara hizmet veriliyor ilerleyen zamanlarda organizasyon ağının genişletilmesi planlananlar arasında. Fiyatlandırma olarak’da paket fiyatlarının olduğu gibi dekorda kullanılacak ürünlerin sizin isteğinize göre eklenip çıkarılması da söz konusu. Paket dışında kişiye özel olarak hazırlanan organizasyonlarda kullanılacak malzeme adetine göre fiyat belirleniyor. Daha detaylı bilgi almak için Bilgen Yılmaz Organizasyon ile iletişime geçebilirsiniz.

Organizasyon’da Hangi Ürünler Aileye kalıyor?

Örneğin bir hastane odası paketinde aileye anı defteri, kapı süsü, altın yastığı, anne baş ucu peçeteliği, lavanta keseleri, şekerlemeleri, bebeğin ismi yazan panosu, bebeğin baş harfinin bulunduğu çerçevesi vs. buna benzeri olan her şey aileye kalıyor.
Kişiye özel tasarımlar bebeğin ismine ozel anı defteri kapı süsü vs. hazırlanabiliyor.

Organizasyon haricinde dekor ürünlerinden satın alınabiliyor mu?

Evet. Organizasyon yaptırmayı düşünmüyor veya hizmet verilen şehirler dışında yaşıyorsanız organizasyonda kullanılan malzeme ve dekor ürünlerini sipariş verebiliyorsunuz, kargo ile kapınıza kadar teslim ediliyor.

 

Diğer tüm sorularınız ve talepleriniz için Bilgen Yılmaz Organizasyon iletişim bilgileri;

Etkinlik Organizatörü Bilgen hanım: 0533 558 9981
Mail ile iletişim: bilgenyilmaz.organizasyon@gmail.com
instagram sayfa ismi: bilgenyilmazorganizasyon

 

Kız Bebek Hastane Odası Süsleme Örnekleri

Author

Share