Kıyafete Göre Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı | Hanımların Dünyası

loading...

Kıyafete Göre Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı

Kıyafete Göre Aksesuar Seçimi Nasıl Olmalı

Kıyafetlerimizin tamamlayıcıları olan aksesuarların seçimi de en az kıyafet seçimi kadar önemlidir. Bu nedenle uygun aksesuarın seçimi ile ilgili bazı bilgilerin tüm bayanlarca bilinmesi gerekir. Bu nedenle bayanların en çok kullandığı bazı aksesuarlar hakkında önerilerimizi içeren bu yazıyı hazırladık.

Kombine Uygun Saat Nasıl Seçilir?

İnce bilekleriniz varsa büyük kadranlı saatlerden uzak durmalısınız. İnce, minik, zarif ve şık saatler sizin için en doğru tercih olacaktır. Sportif giyinmesi seviyorsanız da sportif aksesuarlar kullanmaya önem göstermelisiniz.

Fular, Şal Nasıl Kombinlenir?

Buğday tenli ve sarı saçlı bir bayansanız önerim toz pembe, mavi, lila, açık mor, açık yeşil ve nane yeşili renkleri kullanmanız. Esmerseniz de mor, sarı, pembe gibi dikkat çekici renkler çok hoş duracaktır. Şal ya da fularınız ile giysinizin zıt renklerde olmasını sağlamak da önemli bir detay.

Şapka Nasıl Seçilir?

İddialı görünmekten hoşlanan bir bayansanız taşlı, çiçekli, kurdeleli değişik şapka seçenekleri sizin için biçilmiş kaftan. Sportif bir bayananız da kasket tarzı şapkaları bir denemelisiniz. Şapka takarken yüz şeklinizin de dikkate alınması gerektiğini unutmamalısınız. Geniş bir şapka yüzünüzü daha küçük gösterebilir. Düz kıyafetleri daha çok tercih ediyorsanız da ekose ya da çiçek desenli şapkalar uygun olabilir.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb