Kıyafet ve Aksesuarlarda Çizgi Detaylar

Author

Categories

Share

Çizgili detaylar 2015 yazının hit desenleri olduğu gibi 2016 yılında da bizlerle buluşuyor. Elbiselerden eteklere, çantalardan ayakkabılara kadar her parçada çizgili detayları görüyoruz ve görmeye devam edeceğiz. Çizgili desenlere sahip olan kıyafetler bu ve önümüzdeki sezon her kadının gardırobunda bulunması gereken parçalardan oluyor.

Çizgili Detaylarda Renk Seçimi

Çizgili desenlerin kalıplaşmış rengi hepimizin bildiği ve en çok kullandığı siyah beyazdır.Fakat yazın renklerini de bu desenlerde görmek mümkün. Örneğin kırmızı beyaz uyumu veya lacivert beyaz uyumu da en sevilen renklerdendir. Bunun dışında yeşil, pembe, mavi gibi canlı renkler de çizgili detaylarda tercih edilir ve kullanılır.

Çizili Desenler ile Kombin Önerileri ve Örnekleri;

Çizgili desene sahip kıyafetlerde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur kullanılacak diğer parçaların renkleridir. Çizgilerin karmaşık bir görünüm oluşturmasını engellemek için sade ve düz renkler ile kombin oluşturulmalıdır.  Bunun dışında takılar da bronz, gümüş ve altın renklerinde olmalıdır. Böylelikle daha uyumlu ve güzel kombinler oluşacaktır. Eğer çizgi detaylara sahip bir parça kullanılıyorsa, kombinin diğer parçalarında başka bir desenin olmamasına dikkat edilmelidir.

Çizgili Elbise Kombinleri;

Çizgili Etek Kombinleri;

Çizgili Pantolon Kombinleri;

Çizgili Gömlek Kombinleri;

Çizgili Çanta Kombinleri;

Author

Share