Kıvanç Tatlıtuğ Akbank Reklamından Bakın Kaç Para Aldı? | Hanımların Dünyası

loading...

Kıvanç Tatlıtuğ Akbank Reklamından Bakın Kaç Para Aldı?

Kıvanç Tatlıtuğ Akbank Reklamından Bakın Kaç Para Aldı?

Ünlülerin dizi filmlerinden aldıkları fahiş ücretler halkın dilinden düşmezken şimdide reklam filmlerinden aldıkları ücretler duyanların dudaklarını uçuklatıyor. Aşk-ı Memnu dizisi ile büyük bir çıkış yakalayan Kıvanç Tatlıtuğ şimdilerde Kuzey Güney dizisi ile adından sıkça döz ettiriyor. Dizi çekimlerinin dışında reklam filmlerinde de oynayan Kıvanç Tatlıtuğ son olarak Akbank reklam filminin yüzü oldu. Magnum’un ardından Akbank’ın reklam yüzü olan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un 2 milyon dolar alacağı gündeme geldi.

Manken ve oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un oynadığı son reklam filminden 2 milyon dolar alacağı iddia edildi.

Avşar 1.5 milyon dolar almıştı
15 yıl sonra ilk kez lisans alarak faaliyete geçen Odeabank’ın reklamlarında oynayan Hülya Avşar, 1.5 milyon dolara, Vakıfbank’ın ardından bu sezon ING Bank reklamlarında oynayan Acun Ilıcalı’nın 1 milyon dolara, Vakıfbank Paraf Kart reklam yüzü Murat Boz’un 1 milyon liraya, İş Bankası reklamlarında Servet Beyi canlandıran Cem Yılmaz’ın 2 yıl için 5 milyon dolara imza attıkları gündeme gelmişti.

Yeniden Denizbank reklamlarında rol alan ve 10’u aşkın film çeken Beyazıt Öztürk’ün 3 milyon dolara anlaşma yaptığı biliniyor. Şafak Sezer’in ise Finansbank reklamından 1.5 milyon dolar aldığı gündeme gelmişti.

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb