Kişiye Göre Bluz Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Kişiye Göre Bluz Kombinleri

Kişiye Göre Bluz Kombinleri

Kişiye Göre Bluz Kombinleri

Günümüzde giyim konusunda yapılan hatalar vardır. Bu hatalar kişiye göre bluz kombinleri hakkında dikkat edilmesi gereken pek çok durum ve detay bulunuyor. Bu detaylara dikkat edilirse muazzam kombinlere ulaşabilirsiniz. Ancak bu şekilde mükemmel görünebilirsiniz. Bluz kombinleri genellikle bayanlar tarafından oldukça sıklıkla tercih ediliyor. Bunun en büyük sebebi ise kolay kombinlenebilmesi ile rahatlık açısından diğer giyimlere göre biraz daha rahat olarak kabul edilmesi bu kadar çok iyi alternatifi mevcutken hele birde güzel kombinlendiği zaman sizi olduğunuzdan daha şık ve zarif gösterme özellikleri de bulunuyor. Bluzlarda her bayan en kötü dışarı çıkarken de olsa bluz tercih eder ya da kilolu bayanlar kilolarını ölçmek için uzun salaş bir bluz tercih ediliyor. Hadi bu bluz kombinlerini hep beraber bi inceleyelim nasıl tercih etmemiz gerektiği hakkında bilgiye sahip olalım. Pudra, mint, gökyüzü mavisi ile sarı renklerin hakim olduğu bu şifon bluz neredeyse tek başına bile harikalar yaratacak şıklıktadır.

Kişiye göre bluz kombinleri hakkında yapılması gereken tek şey, bu mükemmel parçayla dans edilmesidir. Bol renkli şifon bluz için, beyaz ve ya krem tonlarında oldukça sade bir mini etek, bluzu öne çıkarmakla birlikte, gözü de yormamaktadır. Ojelerin rengini ise gökyüzü mavisi ve ya mint olarak kullanırsan çok cool görünmeniz mümkündür. Altın, gümüş ile kahve tonlarında, boyunda ve bileğinde kullanacağın aksesuarlar ise kombininde can alıcı noktaları ifade eder. Çantan ve topuklu ayakkabıların da aksesuarlarına ayak uydurursa muhteşemliğe ulaştırır. Renkli deri pantolon giymeyi seviyorsan, daha wamp ve ya asi bir tarzın varsa işte bu kombin tam sana göredir. Kırmızı pantolonun üzerine açık kahve tonlarında asimetrik kesim şifon bluz ya da şifon gömlek sizi bambaşka bir havaya sokacaktır. Tabi çanta ve ayakkabı da kahve tonlarında tercih edilmelidir.

Ofise gidiyorsanız ya da tam anlamıyla street chick modundaysan işte size önerimiz bu kombinde ise; krem üzeri siyah zikzak çizgi desen şifon bluz ile renkli bir jean ile ister ofise, ister toplantıya istersen de arkadaşlarınla görüşmeye git, çünkü bu kombin sana çok yakışacaktır. Boynuna kalın siyah bir aksesuar tercih edebilir, siyah çanta kullanabilir ve ya ojelerini de jean rengine aykırı olarak yine mint yeşili tercih edilebilir. Parmağına da tatlı bir yüzük takıştırmaya ne dersiniz? Ayakkabı tercihinse size kalmış, ister topuklu istersen de şık bir babet giyerek kombini tamamlayabilirsiniz.

Kişiye Göre Bluz Kombinleri Resimleri

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb