Kışın Konsere Giderken Nasıl Giyinmeliyiz?

Author

Categories

Share

Konserler en çok tercih edilen sosyal aktivitelerden biridir. Özellikle bayanlarımız da konsere giderken ne giyecekleri konusunda kararsız kalmaktadır. Bizlerde kışın konsere katılacak olan bayanlarımıza özel fikir verecek bazı kombinler ve modeller hazırladık.

Pop müzik konserine gitmeyi düşünüyorsanız, güzel bir kot pantolon tercihi yapabilirsiniz. Hava şartlarına göre kapalı bir ayakkabı, çizme ya da bot tercihi kıyafetinize göre belirleyiniz. Özellikle son yıllarda çok moda olan bol kabanları öneririz. Alternatif olarak salaş hırkalar ve trençkotlar doğru seçim olacaktır. Bununla beraber mini etek, salaş bir kazak ve hırka ile de konsere gitmeye hazır olabilirsiniz.

Konser için ünlü bir rock yıldızının konserine gitmeyi planlıyorsanız o halde daha farklı kombinler yapmak gerekir. Rock müziğin tarzına uygun giyinmek gerekli. Bunun için yırtık jeanler, deri ceketler, rocka uygun bluz ya da tişörtler kullanabilirsiniz.

Bu modellerin dışında genel olarak konsere giderken giyebileceğiniz kombinler hazırladık.Bütün modellere bakarak kendi tarzını oluşturup konsere gitmeye hazır olabilirsiniz. İşte diğer konsere giderken giyebileceğiniz kıyafetler şöyledir:

Author

Share