Kışın Beyaz Renkli Kıyafetler Nasıl Kullanılır?

Author

Categories

Share

Beyaz renkli kıyafetler genelde ilkbahar ve yaz mevsiminde tercih edildiğini düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kışın da aslında beyaz kıyafetlerinizi kullanmak sizin elinizde. Hele ki tam bir beyaz tutkunu iseniz bu haber sizi çok sevindirecek.

Beyaz renk her daim saflık ve temizliğin simgesi olarak bilinir. Birçok farklı renkle de beyaz kıyafetleri kombinlemek mümkündür. Çoğumuz kış gelince beyaz renkten vazgeçip koyu tonlara yöneliriz. Oysa kış mevsiminde de beyaz kıyafetleri nasıl kullanacağınız konusunda bazı fikirler vereceğiz.

Kış mevsiminde beyaz rengi kullanmanın en iyi yolu beyaz kabanlar, pançolar, kürkler, yeleklerle mümkündür. Beyazı sevenlerdenseniz bu kış için kendinize şık bir beyaz kaban alabilirsiniz. Bunun dışında iç kıyafetinize kürk bir yelek tercih edebilir.

Bunların dışında tabi ki vazgeçilmez olan kazaklar ve trikolar gelmektedir. Beyaz kışlık kazaklar ve trikolarda beyaz rengin tercihi oldukça fazladır. Kayık yaka, balıkçı yaka, V yaka tarzında daha farklı birçok beyaz kazak modeli yer alıyor. İster kalem etekle, ister siyah kumaş pantolonla, isterseniz de tarzı olan bir jeanle kombine edebilirsiniz.

Author

Share