Kısa Saçlar için 2015 Gelin Saçı Modelleri

Author

Categories

Share

Kısa saçlı olan bayanlarımız düğün günü yaklaştığı zaman uzun saçları olmadığı için dert etmesine gerek yok. Etrafınızda bu konuda size baskı yapanlar olabilir. Kısa saçlı gelin olmaz, kısa saça model yaptıramazsın gibi eleştirilerde bulunabilirler. Hatta bu gibi eleştirilerden sıkılan bayanlarımız saçlarını uzatmak için kaynak yaptırmayı düşünebilirler. Oysa siz doğal saçınızı kullanmak istiyorsanız sizler için harika modeller bulduk. Kısa saçlar için 2015 gelin saçı modelleri ile de düğüne hazır olabilirsiniz. Oldukça yaratıcı modeller hazırlamış tasarımcılar bulunmaktadır.

Kısa saçlı gelinlerimiz gelin başı olarak seçecekleri modellerde saç aksesuarları kullanabilirsiniz.Kafes olarak nitelendirilen duvak şeklinde de olan modeller vardır. Bunun dışında kullanabileceğiniz taşlı saça takılan aksesuarlar bulunmaktadır. Saç bantları da kısa saçınız için kullanabilirsiniz.

Kısa saç bayanlar için bizlerde birbirinden güzel modeller hazırladık. Hepsi oldukça güzel ve size ilham verici olacağını düşünüyoruz. Beğendiğiniz modelden yola çıkarak sizlerde istediğiniz gelin başı modeli yaptırmanız mümkündür. Böylece kısa saçlarınızla da nasıl güzel bir gelin olduğunuzu göstereceksiniz. İşte kısa saçlar için 2015 gelin saçı modelleri:

Author

Share