Kısa Boylu Bayanlar Nasıl Gelinlik Tercih Etmeli? | Hanımların Dünyası

loading...

Kısa Boylu Bayanlar Nasıl Gelinlik Tercih Etmeli?

Kısa Boylu Bayanlar Nasıl Gelinlik Tercih Etmeli?

Gelinlik seçimi yaparken elbette zorlanmamak elde değil. Günümüzde birçok çeşit gelinlik modelleri ve her markanın, tasarımcının farklı gelinlik modellerini ele alırsak gerçekten seçimlerde zorlanmamak elde değil. Fakat burada en önemli detay ise her gelinliğin, herkeste aynı güzel duruşa sahip olmayacağıdır. Çünkü gelinliklerin farklı modeli olmasından dolayı ve her insanın kendine özgü özelliklerinden farklı duruşlara neden olabilir. Bu yüzden kısa boylu bayanlar nasıl gelinlik tercih etmesi konusunda sizler için uzmanında bilgi aldık.

Kısa Boylu Gelinler için Gelinlik Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Kısa boylu gelinler düğün zamanında daha uzun ve zarif görünmek istiyorlarsa yüksek belli ve robadan modelleri öneriyoruz. Böylece bacak boyunuz olduğundan daha fazla uzun görünecektir. Kesinlikle ama kesinlikle basenden sonra kabarık olan gelinliklerden uzak durmanız gerekir. Bu tarz gelinlikle sizi çok kısa gösterecek ve istediğiniz görünüme ulaşamazsınız.

Belden aşağıya doğru fazla kabarık olmayan yani evaze inen gelinlikler sizi uzun gösterecektir. Ayrıca gelinliğin taş, süsleme,dantel detaylar  genelde göğüs bölgesi yani üst tarafta olmalıdır. Etek kısmı daha sade olursa uzun bir görünüme sahip olacaksınız. İşte kısa boylu gelinlerin tercih edeceği modeller:

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb