Kısa Boylu Bayanlar İçin 2015 Gelinlik Modelleri

Author

Categories

Share

Gelinlik seçimi yaparken bazı kritik noktalar vardır. Bu noktaların başında gelinlik seçerken vücudunuzun şekline uyumlu olmasına özen göstermek gerektiğidir. Çünkü bilindiği üzere kıyafette dahi yanlış seçimler sonucunda boyumuz kısa ya da şişman görünebiliriz. Aynı şekilde gelinlik seçiminde de yanlış tercihler sonucunda farklı görüntüler oluşabilir. Bizlere bu yazımızda kısa boylu bayanlar için 2015 gelinlik modeli hazırladık. 2015 yılında düğün yapacak kısa boylu bayanlarımız alışveriş öncesi mutlaka galerimizi incelemelidir.

Kısa Boylu Bayanlar İçin A Kesim Gelinlik Modelleri

Kısa boylu bayanlarımızı daha uzun gösterecek modellerden biri de A kesim gelinlik modelleridir. Fazla kabarık olmayan bu gelinlikler sayesinde daha uzun görünmeni mümkün olacaktır.

 

Kısa Boylu Bayanlar İçin Balık Etekli Gelinlik Modelleri

Kısa boylu bayanlar için bir başka model ise balık etekli gelinlik modelleridir. Bu modeller ise iki parça değil tek parça gelinlikler tercih edilmelidir. Bunun yanı sıra kısa boylu gelinler kesinlikle etek kısmında fazla detaylı modellerden uzak durması gerekir. Örneğin etek kısmı çok dantelli, çiçekli gibi. Gelinliği tamamlamak için şık ir platform ya da dolgu topukta kullanarak boyunuz daha uzun görünecek ve kısa boyunuz ortadan kaybolacaktı. İşte sizler için seçtiğimiz balık etekli 2015 gelinlik modelleri:

 

 

Author

Share