Kış Modası Kombinleri | Hanımların Dünyası

loading...

Kış Modası Kombinleri

Kış Modası Kombinleri

Kış Modası Kombinleri

Yeni yıl ile beraber gelen soğuk havalarda bayanların şıklıklarından ve zerafetlerinden ödün vermesi beklenilemez bir şey. 2016 yılı kış kombinleri denince akıllara gelen en tarz kombinlerden hangilerinin bu yılın trendleri olduğunu, en moda kış kıyafetleri ile en güzel kombinler nasıl oluşturulur sizler için inceledik.

Beyaz mont, şapka, eldiven ve kaşkol kombini 2016 yılında oldukça zarif olmasıyla birlikte aynı zamanda trend olmuş durumda. Bu yıl kış modasında atkı, eldiven ve şapka 3lüsünün kombinlerde ön plana çıkması trend olmasında önemli role sahip. Seçecek olduğunuz bir kazak ile birlikte yakın tonlarda tercih edeceğiniz bu aksesuarlar hem şıklığınızı tamamlayabilir hem de soğuk kış günlerinde içinizin ısınmasına yardımcı olacaktır.

Şıklığı göz önünde tutan 2016 kış modasında tabi ki pantolonlar çok önemli bir yer tutuyorlar. Kadife ve kumaş pantolonlara oranla Jean pantolonlar bu kış daha ön plandalar. Tamamlayıcı olarak kullanılabilecek olan deri ceket ve içine giyilebilecek düz fakat şık bir gömlek yada bluz oldukça ilgi çekecektir.

Kış Modası Kombini

Kış Modası Kombini

Bayanların kış aylarında bile vazgeçemediği bir diğer giyim parçalarından olan etekler ise bu kış birbirinden farklı tarzlarda trend olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem kısa hem de uzun eteklerin yer aldığı kombinasyonlarda bol kesimler ve kalın kumaşlar dikkat çekmektedir. Etek kombinleri için kısa gömlekler ve kısa bluzlar tercih edilebilir. Uzun topuklu bir çizme ve deri montla tamamlanan, kısa eteklerle girilecek her ortamda ilgi odağı olmanız kaçınılmazdır. Tercihe bağlı olarak uzun bir etek ve kısa botla tamamlanacak yine kısa gömleklerle aynı havayı yakalayabilirsiniz.

Trend Tarzda Kış Modası Kombinlemesi

Trend Tarzda Kış Modası Kombinlemesi

Kadınların bir diğer vazgeçilmezi olan ayakkabılarda bu kış en trend olan modeller kalın topuklu ve tokalı yarım botlardır. Siyahın albenisinden vazgeçemeyen bayanlar için koyu tonlar ve tokalı yarım bot tercihleri doğru karar olacaktır. Rahatlığından ödün vermek istemeyen bayanlar için kış aylarında kovboy botlar bu kış en çok tercih edilen model olacaktır.

2016 kış modası kombininizi yaparken bu yılın trendlerinide göz önünde bulundurmanız size gardolap karşısında düşünürken hem kolaylık sağlayacak hem de zamanınızdan kazanacaksınız.

Kış Modası Kombinleri Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb