Kış Mevsiminde Nasıl Gelinlikler Tercih Edilmeli? | Hanımların Dünyası

loading...

Kış Mevsiminde Nasıl Gelinlikler Tercih Edilmeli?

Kış Mevsiminde Nasıl Gelinlikler Tercih Edilmeli?

Her mevsimin kendine özgü havası ve güzelliği vardır. Kış mevsimi bunlardan en saf ve temiz olanıdır. Bu yüzden birçok çiftin düğün için seçtiği mevsim kıştır. Peki bu mevsimde düğünü olacak kadınlar nasıl gelinlik tercih etmeli ve seçtiği gelinlik modeli ile nasıl kombin oluşturmalıdır? Siz de kış mevsiminde gelinlik giyecekseniz ve giyeceğiniz bu gelinlik modelinin nasıl olması gerektiğini düşünüyorsanız sizler için hazırladığımız öneriler ve seçtiğimiz modeller fikir sahibi olmanızı sağlayacak, sizlere yardımcı olacaktır.

Uzun Kollu Gelinlik Modelleri

Kışın soğuk günlerine uygun ve bir o kadar da zarif görünümde olan uzun kollu gelinlikler sıkça tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Uzun kollu gelinlikler ile modern bir hava yaratmak istiyorsanız kol ve omuzları dantel ve işlemelerden oluşan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu modeller sizi hem şık hem de modern bir görünüme kavuşturacaktır.

Kışın Straplez Gelinlikte Bolero Tercih Edilebilir

Kış düğünü dediğimizde aklımıza uzun kollu gelinlik modelleri geliyor. Fakat uzun kollu modeller herkesin tercihi olmayabiliyor. Straplez gelinlik giyip, gerektiğinde üzerine bolero giymek birçok gelinin tercihi oluyor. Siz de straplez ya da askılı gelinliğinizin üzerine kürk bolerolar ya da tül ve dantel işlemeli bolerolar tercih edebilirsiniz. Giyeceğiniz bolero kışın soğukluğuna karşı içinizi ısıtacaktır.

Kış Gelinlerinin Ayakkabı Tercihi

Yaz aylarından farklı olarak, kış mevsiminde gelinliğin altına giyilecek açık ayakkabıları bir kenara bırakıyoruz ve ayakkabımız da kışa uygun olsun diyoruz. Klasik modellerin aksine beyaz yüksek topuklu bir bot tercih etmeniz oldukça modern olacaktır. Fakat tercihiniz bottan yana değilse burun kısmı kapalı olan ayakkabılar giyebilirsiniz.

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb