Kış Mevsimi İçin En Yeni Şal Modelleri ve Kombinleri

Author

Categories

Share

Şal; kışın soğuk günlerinde her zaman yanımızda bulundurduğumuz ve hemen her kıyafet ve montumuza uygun alıp kullandığımız parçadır. Mutlaka her bayanın gardırobunda bulunan bu şallar 2015 kışında hangi model ve renkleriyle karşımıza çıkıyor ve nasıl kombinlerle bir araya geliyor?

2015 kışında şallar hem göz zevkimizi hem içimizi ısıtıyor

Bu kışın moda şalları oldukça büyük ve kalın olan, içimizi ısıtan parçalardan oluşuyor. Üstelik içimizi ısıtmakla kalmıyor ve bir araya geldiği diğer giysi parçalarıyla harika kombinler yaratıyor. Montumuz veya kabanımızın üzerine aldığımız şallar soğuk günlere karşı koruyucumuz oluyor. Özellikle canlı renk ve kış renkleri dediğimiz koyu renklerden oluşan büyük şallar 2015 yılının trendi oluyor.
Düz renkleri bir kenara bırakmanın zamanı geldi!

Şallarda Renk Coşkusu !

Alıştığımız ve sıkça kullandığımız düz renk şalları bu kış bir kenara bırakıyor ve daha renkli daha canlı şallar ile kombinler oluşturuyoruz. Yeşillerin, mavilerin, sarıların ve turuncuların koyu renkler ile buluştuğu şalları bu yılın moda kaban ve montlarıyla kullanıyor ve son derece şık kombinler ortaya çıkarıyoruz. Özellikle bu gösterişli şalların eldiven ile kombin edilmesi modern bir görünüm sergiliyor. Bu şallar genel olarak giyilen ayakkabı, bot ve çizmelerle renk uyumu sağlıyor. Örneğin; siyah ve hardal tonlarından oluşan bir şalı içinde bulunan hardal tonu ile aynı renk bot ile veya düz siyah bir bot ile tercih edebilir ve uyumlu bir ikili oluşturabilirsiniz. Açık renkte(krem, beyaz, vizon vs) olan montunuzun üzerine turuncu ve kahve ağırlıklı bir şal tercih edebilirsiniz. Kullanacağınız parçalar 2015 yılının moda olan şallarına mutlaka uyum sağlayacak ve sizi kış aylarının şık kadını yapacaktır.

Renkli Şal Modelleri - En Yeni Şallar - Şal Kombinleri

 

Şal Modelleri ve Kombinleri

Author

Share