Kış İçin Şık Tırnak Tasarım Fikirleri

Author

Categories

Share

Kıyafetlerde olduğu kadar makyajda da her sezon farklı stiller bulunmaktadır. Bununla beraber her mevsim farklı makyaj teknikleri olduğunu belirtelim. Kış mevsiminde olduğumuz şu günler ise bu mevsime uygun güzellik modelleri uygulanmaktadır. Bunlardan biri de kış için tırnak tasarımlarıdır. Tırnak tasarımı günümüzde o kadar çeşitlendi ki, artık sadece düz sürülen bir oje değil desenlerin de tırnaklarda yer aldığını görüyoruz. Sizde tırnaklarınıza önem veriyor ve kış desenleri ile şık tırnak tasarımları yapmak istiyorsanız sizler için farklı fikirler bulduk.

Kış mevsiminde tırnaklarda desen yaparken kışa uygun desenler kullanmak istiyorsanız kar tanesi deseni, kardan adam deseni, yaprak desenleri, yılbaşında ise noel baba, yılbaşı süslerinden oluşan desenlerden kullanabilirsiniz. Bunun içinde ister evde kendiniz yapabilir isterseniz de kuaförlerde bu konuda başarılı makyözlerden yardım alabilirsiniz. Genelde yılbaşı partisine katılacaksanız aşağıda sizlerin işine yarayacak harika tırnak tasarım fikirleri bulunuyor.

Bu modeller dışında daha sade tırnak süslemeleri tercih ediyorsanız tabi ki sizleri de unutmadık. Sade tırnak süslemesi içinde sadece pullu desenleri tercih edebilirsiniz. Tıpkı aşağıdaki modellerimizde olduğu gibi:

Kış İçin Şık Tırnak Tasarım Fikirleri  (6)

Kış İçin Şık Tırnak Tasarım Fikirleri  (8)

Kış İçin Şık Tırnak Tasarım Fikirleri  (13)

 

Kış İçin Şık Tırnak Tasarım Fikirleri  (17)

Kış İçin Şık Tırnak Tasarım Fikirleri  (21)

Author

Share