Kiralık Sanal Ofis | Hanımların Dünyası

loading...

Kiralık Sanal Ofis

Kiralık Sanal Ofis

Kiralık Sanal Ofis

kiralik-sanal-ofisler

Sanal ofis, genellikle bir ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişiler için oldukça ideal ve günümüzde pek çok kişi tarafından tercih edilmekte olan bir ofis çözümü olarak bilinmektedir. Şirket kurulumunun gerçekleştirilmesi amacıyla resmi adresi size sağlayan sanal ofis müşterilerinizi prestijli lokasyonda karşılamanızı sağlamaktadır. Fiziksel ofise ihtiyaç duymadan çalışan kişiler ise şöyledir:

• Freelance

• Proje bazlı çalışanlar

• Girişimciler

• Yaptıkları iş doğrultusunda sürekli seyahat edenler

• Şantiye ya da üretim sahası çalışanları

• Müşteri ziyareti yapan kişiler

• Danışmanlık denetim işleri yapanlar

• Home-office çalışanları Sanal ofis neden önemlidir?

kiralik-sanal-ofisler

Ofis dışında işlerini yürüten kişiler için gelen çağrıları cevaplamak, kargoları alarak kaybolmadan saklamak ve teslimatların zamanında yapılabilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Kiralık sanal ofis ise bu gibi ihtiyaçların yerine getirilmesini sağlamakla birlikte kişilerin zamanını bu gibi işlerin çözümünü araması için zaman harcamadan yalnızca işlerine odaklanarak iş verimlerini artırmalarını da sağlamaktadır. Sanal ofis hizmeti içerisinde şirket için yasal adres, aylık belirlenen saatlerde ortak alan kullanımı, resepsiyon ve çağrı hizmetleri, ofis bünyesinde düzenlenen etkinliklere katılım hakkı, sıcak içecek ve ikram servislerinden yararlanma gibi hizmetler bulunmaktadır. Aynı zamanda önemli toplantıların gerçekleştirilebileceği toplantı odalarında da faydalanma imkanı sunulmakta, gelen müşterilerin güzel bir şekilde ağırlanması konusunda da imkan sunulmaktadır.

kiralik-sanal-ofisleri

Neden sanal ofis kiralanmalı? oldukça yeni bir kavram olarak hayatımıza girmiş olan sanal ofis kavramı son dönemlerde adından sıklıkla bahsettirmektedir. Bu hizmetler kapsamında maddi olarak şirket bütçesine katkı sağlanması ve gereksiz harcamaların önüne geçilmesi mümkün olmaktadır. Kiralık sanal ofis fikri mantıklı mı, neden kiralanmalı? Sanal ofis kiralamadan şirket kurulması ve gelen giden posta alımları, çağrıların cevaplanması için bir ofis tutulduğunda oldukça fazla gider ve harcama yapılması gerekmektedir. Ofis kiraları, stopaj, su, elektrik, ısınma, telefon ve internet masrafları bunlardan sadece birkaçıdır. Bununla birlikte daha pek çok harcama ortaya çıkmaktadır. İşinizi geliştirme, pazarlama ve reklam bütçelerine harcanabilecek paranın büyük çoğunluğu tutulan bu ofise harcanabilmektedir. Bu ve bunun gibi masraflar özellikle de yeni kurulmuş şirketler için iş geliştirme süreci üzerinde olumsuz etkilere neden olmakta, gerek zaman ve para kayıplarını da beraberinde getirmektedir.

kiralik-sanal-ofisleri

Sanal ofisler ise iş verimliliği, bütçe ve zaman bakımından sağladığı katkılarla günümüz iş dünyasında kurtarıcı bir çözüm olarak görülmektedir. Sanal ofis hizmetleri Sanal ofis hizmetlerinden faydalanabilmek için her gün giderek çalışabileceğiniz bir alanı gerekli kılan bir işinizin olmaması gerekmektedir. Şöyle ki; bu ofisler yasal bir adresin sağlanması ve daha çok bir ofise ihtiyaç duymayan kişiler tarafından tercih edilen bir çözümdür. Sanal ofis ülkemizde henüz yabancı bir kavram olmakla birlikte paylaşımlı ya da ortak ofis kavramlarıyla birlikte yavaş yavaş iş dünyası literatüründe yer almaya başlamıştır. Sanal ofisler bilinen ofislere göre oldukça farklıdır. Öncellikle sanal ofis hizmetlerinden yararlanılması için düzenli olarak gidip çalışılabilecek bir mekan ihtiyacı duyulmayacak bir işe sahip olmak gerekmektedir. Bununla birlikte işlerin büyük çoğunluğunun online olarak internet üzerinden yönetilmesi gerekmektedir. Bu sayede bir ofis açarak kira, faturalar gibi giderleri karşılamak yerine sanal ofislerin kiralanması oldukça mantıklı bir tercih olmaktadır.

kiralik-sanal-ofisleri-1

Sanal ofis mantığı temel olarak şöyledir:

• Sekreterlik işlerini yürütecek sanal bir asistana sahip olunmaktadır.

• Müşterileri ağırlamak için bir mekana ihtiyaç duyulduğunda hizmet kapsamında sizlere toplantı salonu tahsis edilmektedir.

• Ev adresinin verilemeyeceği kurye ya da posta işlemlerinde gerçek ve imaj sahibi bir adrese sahip olan sanal ofis kullanılabilir.

• Zaman zaman çalışılması için profesyonel anlamda ofisinizi kullanmanız mümkün olmaktadır.

Kiralık Sanal Ofis Resimleri

sanal-ofissanal-ofissanal-ofis-1kiralik-sanal-ofis-1kiralik-sanal-ofiskiralik-sanal-ofis

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb