Kına Geceleri için En Şık Hint Elbisesi Modelleri

Author

Categories

Share

Hint elbisesi kına gecesinde kına elbisesi olarak kullanabileceğiniz elbiselerden biridir. Farklı tarzda işlemeleri ve sıra dışı görüntüye sahip olan Hint elbise modelleri ülkemizde de yavaş yavaş kına gecesi için kullanılır oldu.

Hint elbisesi denilince belki nasıl olur düşüncesi aklınıza gelebilir. Fakat size nasıl kullanabileceğiniz konusunda fikir vermek istiyorum. Şimdiler yapılan kına gecelerinde gelinler öncelikle şık bir abiye elbise giyiyorlar. Biraz eğlence olduktan sonra kına yakma törenine geçilmektedir. Törene geçilmeden önce de gelin abiye elbisesini çıkararak kına kıyafetini giymektedir. İşte bu kına kıyafeti olarak kaftan, bindallı giyilse de alternatif bir elbise olarak Hint elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

Hint elbise satın almak için alışveriş sitelerden faydalanabileceğiniz gibi, özel dikim olarak da yaptırabilirsiniz. İsteğe göre aşağıdaki modellerimize bakarak kendi kına gecenize uygun olacak şekilde model üreterek dikimini yaptırmanız mümkündür.

Kına geceleri için en şık Hint elbisesi modellerini hanımlar dünyası olarak sizlere hazırladık. İşlemeleri ve tarzı ile farklı olan kına gecesi elbiseleri ise şöyledir:

Author

Share