Kerem Tunçeri Reklam | Hanımların Dünyası

loading...

Kerem Tunçeri Reklam

Kerem Tunçeri Reklam

Kerem Tunçeri Reklam Turuncu Hesap

kerem-tunceri-reklam

Son zamanlarda televizyonda sıklıkla karşımıza çıkan ING Bank reklamlarında adını sıklıkla duyduğumuz turuncu hesap ve nu hesabın avantajlarına yakından bakmak faydalı olacaktır. Detaylara girmeden önce, oldukça özenli ev kaliteli hazırlanmış olduğunu anladığımız reklamlarından, turuncu hesap ile ING Bank’ın ciddi bir atılım gerçekleştirdiğini anlıyoruz. Zira reklamlarında Türkiye basketbol milli takımı kaptanı Kerem Tunçeri ve tiyatrocu Şinası Yurtsever yer alıyor. Kerem Tunçeri reklam filminde turuncu hesap müşterisi rolünü üstlenirken, Şinasi Yurtsever ise anti kahraman rolünde karşımıza çıkıyor. Reklamın üzerinde bu kadar durmamızın sebebi ise reklam filmi izlendiğinde oldukça net bir biçimde anlaşılıyor. Çünkü Kerem Tunçeri reklam filminde adeta bir oyuncu kadar iyi bir performans sergilerken, zaten tiyatrocu olan Şinasi Yurtsever ise izleyenleri oldukça etkileyen bir performansın altına imza atıyorlar.

kerem-tunceri-reklam-turuncu-hesap

Şimdiye kadar dört farklı serisi bulunan turuncu hesap reklam filmleri, izleyenlerin aklına adeta kazınıyor. Peki, turuncu hesap için ayrıntıya girecek olursak, nedir turuncu hesap? Neden turuncu hesap tercih edilmeli? Öncelikle belirtilmesi gerekir ki, turuncu hesap iki şekilde kullanılabilmektedir. Bunlardan birincisi şubeler üzerinden gerçekleştirilirken, ikincisi ise internet üzerinden gerçekleştirilmektedir. İkisi arasındaki fark ise, internet üzerinden gerçekleştirilen turuncu hesapta, ING Bank, hesabınızı internetten ya da mobilden açtığınız için ve işlemlerinizi de dijital cihazlardan sağlayacağınız için daha fazla faiz oranları sunmaktadır.

kerem-tunceri-reklam

Bunun nedeni ise, işlemlerinizi dijital ortamdan yapıyor olmanızın, işlemleriniz için kullanılan maliyetin düşmesine neden olmasıdır. Neden turuncu hesap sorusuna dönecek olursak, Türk Lirası, Dolar ve Euro üzerinden yapmış olduğunuz birikiminize bir yıl süreli olarak hoş geldin faizi kazanmanızı sağladığı için, Dijital ortamdan işlemlerinizi yürütmenize olanak sunduğu için, reklamlarda da sıklıkla belirtilen vade beklemeksizin para çekme ve yatırma imkânını sağladığı için ve hesap ücreti ile havale masrafı ödememe imkânını sunduğu için turuncu hesap oldukça akla yatkın görünmektedir. Ayrıca, istediğiniz zaman şubeye gitmeden hesap açabilir, sadece internet üzerinden başvuru yapmanız halinde, ING Bank ayağınıza kadar gelip size turuncu hesap açabilir.

kerem-tunceri-reklam-turuncu-hesap-3

Bunlara ek olarak hoş geldin faizi günlük işlemekte olup bir yıl süre ile geçerlidir. Piyasa koşullarına göre şekillenen bu faizlerde birikiminiz de bu koşullara göre faizlenecektir. Bir yıl sonunda bu süreç bitecek fakat daha sonrasında da avantajlı günlük faiz oranları uygulanacaktır. Turuncu hesapta hesap açmak için herhangi bir limit bulunmamaktadır. Para çekmek ya da yatırmak için ATM’leri kullanabilirsiniz ve internet üzerinden havale gerçekleştirebilirsiniz. Hafta içi akşam beşten önce para yatırıldığında aynı gün içerisinde faiz kazandırmaya başlamaktadır. Son olarak hoş geldin faizinde beş yüz bin lira, iki yüz elli bin Amerikan doları ya da iki yüz elli bin Euro üzerindeki bakiyelerde, bu değerleri aşan kısmına daha düşük faiz oranı uygulanmaktadır.

kerem-tunceri-reklam-turuncu-2

Turuncu hesapta vade sorunu yoksa nasıl kazanç sağlanıyor? Reklamlarında sıklıkla vurgulanan istediğin zaman çek istediğinde yatır söylemi, turuncu hesaptaki tüm ürünlerin faizi gecelik olarak işletildiğinden, faizler üzerinden kazanılan para günlük olarak hesabınıza yatırılabilmektedir. Bu nedenle de vadeli hesaplara göre büyük bir avantaj sunmaktadır. Siz de ne turuncu hesabın kadar kazandırdığına ve günlük faiz oranlarına bakmak için ING Bank turuncu hesap internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

kerem-tunceri-reklam-turuncu

Kerem Tunçeri Reklam Resimleri

 

kerem-tunceri-reklam-turuncu-1kerem-tunceri-reklam-turuncukerem-tunceri-reklam-turuncu-3kerem-tunceri-reklam-1kerem-tunceri-reklam-turuncu-hesap-2kerem-tunceri-reklam-2kerem-tunceri-reklam-turuncu-hesap

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb