Kepek Sorununa Pantene Pro-V Çözümü!

Author

Categories

Share

Kepek; saç derisinin üst tabakasının devamlı soyulup dökülmesidir. Saç kepeklerini gidermek için bakım yapılmadığı takdirde saç dökülmesine ve kelliğine neden olabilir. Saç derisi sorunu olan kepeğe çözüm için etkili ve pratik önerilerimizi uygulayın!

Saç derisindeki yağ bezlerinin dengeli çalışması ve derinlemesine temizlik saçlarınızı, kepeğe karşı etkili şampuan kullanarak düzenli olarak yıkayın. Yeni Pantene Pro-V Kepeğe Karşı Etkili şampuanı tercih edebilirsiniz.

Saçlarınızı şampuanladıktan sonra ılık suyla iyice durulamaya özen gösterin ve saç kremini, yalnızca saç uçlarına uygulayın. Yeni Pantene Pro-V Kepeğe Karşı Etkili İkisi Bir Arada Şampuan ve Kremi tercih edebilirsiniz.

Saçlarınızı yıpratmadan ve zorlamadan düzenli olarak fırçalayın. Çok kuru ya da ıslak saçlar, kırılmaya meyillidir. Saçlarınızı hafif nemliyken tarayın.

Saçlarınızı çok sıcak ya da çok soğuk suyla yıkamak; saç derisini yıpratır ve kepek oluşumunu tetikler. Kepeksiz ve sağlıklı saç derisi için ılık suyla yıkama yapın.

Saç derisinin nefes almasını sağlamak için doğal ortamda kurutmaya özen gösterin. Saç kurutma makinesini yüksek ayarda kullanmayın.

Saçlarınızı dipten uçlara kadar beslemek için Yeni Pantene Pro-V 2 Dakikada Etkili Onarıcı ve Koruyucu Bakım serisini kullanabilirsiniz. Saçlarınızı şampuanlayın, durulayın, kremleyin, durulayın ve 2 dakikada etkili saç bakım maskesini uygulayıp tekrar durulayın.

Author

Share