Kendi Evinizi Kendiniz Dekore Edin | Hanımların Dünyası

loading...

Kendi Evinizi Kendiniz Dekore Edin

Kendi Evinizi Kendiniz Dekore Edin

Kendi Evinizi Kendiniz Dekore Edin

Eğer ki ben kimseye güvenmem kendi evimi kendim dekore ederim diye düşünüyorsanız öncelikle bu işe vaktinizin uygun olması gerekir. Aynı zamanda bu dekorasyonu yaparken çok ciddi bir pazar araştırması yapılması gerekir. Çünkü her malzemenin yapısından dolayı size sunacağı avantajları ve dezavantajları bilip ona göre kararlar almanız gerekmektedir. Bunları belirleyebilmeniz için belli başlı konularda bilgiler edinmeniz gerekmektedir. Fakat siz bu işle uğraşmaktan zevk alacaksanız günümüz şartlarında bu konular hakkında bilgi edinmeniz oldukça kolaydır.

Ev-dekorasyon-modeli
Dekorasyonda Sıkça Düşülen Hatalar

Belli bir tarzı kafanızda yaratmadan asla dekorasyon işine başlamayınız. Hem klasik olsun hem modern olsun hem şu rengi seviyorum bunu da ortaya katalım gibi yaklaşımlar ortaya karışıklıktan başka bir şey çıkarmaz. Ve üstüne göz yorgunluğu yaratır. Bu hataların başlıca yapılma nedenlerinden birisi ise ‘Ben bunu en ucuza mal edeyim en güzeli elde edeyim’ düşüncesiyle ortaya çıkar. Bu yaklaşım tamamıyla yanlıştır.

Ev Dekorasyonunda Klasik Tarz

Klasik tarzdan hoşlanan kişiler bir tasarımcı tarafından özel olarak tasarlanmış bir mobilyadan çok hoşnut kalabilirler. Klasik tarzın temel renkleri kemik rengi, krem rengi bej renkleridir. Örneğin ortaya bir sehpa koymayı düşünüyorsanız kapitone olarak işlenmiş bir deri ayrıntılı bir tasarımı tercih edebilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Tarz Karması

Modern tarz ile minimal tarzı birleştirirken çok sorun yaşanmasa da elinizde çok fazla antika varsa örneğin bunu minimal tarza uygulamak pek de mümkün değildir.

Kendi Evinizi Kendiniz Dekore Edin Resimleri

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb