Kaşlar Nasıl Kalın Gösterilir? | Hanımların Dünyası

loading...

Kaşlar Nasıl Kalın Gösterilir?

Kaşlar Nasıl Kalın Gösterilir?

Kaşlar yüzümüzün en önemli detaylarından biridir. Bayanların güzel görünmesinde etkisi olan kaşlarda,son yıllarda  öne çıkan model  kalın kaşlardır. İnce kaşların geride kaldığı, artık kalın kaşların ön planda olduğunu gördüğümüz şu günlerde sizler kaşlarınızı kalın yapmak istiyorsanız birkaç önerimiz olacak.

Kaşlar Nasıl Kalın Gösterilir (2)

Kaşları Kalın Göstermek İçin Kullanılan Yöntem

Kaşları kalın göstermek için en çok kullanılan yöntem kaş kalemidir. Kaş kalemi sayesine kaşınızda açık kalan kısımlar boyayarak kapatmanız ve dolgun göstermeniz mümkündür. Kaşlarınızı kaş kalemi ile boyadıktan sonra fırça ile yukarı doğru tarayınız. Sonra kaş kitleleri ile seçtiğiniz renge göre şekillendirme yapınız. Kaç kitinde iki renk bulunur. Hangi renk sizin için uygunsa o rengi tercih ediniz. Kaç kiti sayesinde kaşınız istediğiniz kavisleri vermeniz mümkündür. Ayrıca kaşları seyrek olanlar içinde en iyi çözümlerden biridir. Kullanan bayanlarımızın memnuniyeti çok fazladır.

Kaş Kiti

Kaşları Sabitlemek İçin Kaş Spreyi

Kaşlarınızı kalın göstermeyi başardınız. Yalnız gün içerisinde dağılmasını ve görüntünün kaybolmasını istemiyorsanız kaş spreylerini kullanabilirsiniz. Kaş spreyleri sayesinde gün içinde kaşlarınızın aynı görüntüde kalmasını sağlayabilirsiniz. Piyasada çok farklı kaş spreyleri bulunmaktadır. Kaliteli ürünler tercih etmeyi ihmal etmeyiniz.

 

 

loading...

  • Yazar :

    Hanımların Dünyası Editörü
    iletisim@hanimlarindunyasi.com

BENZER YAZILAR

Yorum Yaz

500 karakter kaldı

Henüz hiç yorum yapılmadı.

EN GÜNCEL İÇERİKLERİMİZDEN BAŞLIKLAR

fb